Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

[WinterBoard] Sublime Lock HD


The Shaman

Recommended Posts

45547225.jpg

1) Инсталирайте Sublime Lock HD от Cydia (репото на BigBoss);

2) Влезте в WinterBoard и го активирайте;

3) Изключете всички останали модове на Lock Screen-а ;

4) Отворете Safari;

5) Изберете за адрес file:///Library/Themes/SublimeLockHD.theme/setup.html и го запазете в отделен таб;

129tr.jpg

6) Отидете на  weather.yahoo.com и изберете град, който да се показва на локскрийна;

7) Когато адреса се зареди, копирайте последните цифри от URL (например, например за Пловдив http://weather.yahoo...lovdiv/plovdiv-838804/);

8] Отворете таба с найстройките на мода, който запазихте в точка 5;

9) Поставете копираните цифри от URL-то в полето  Yahoo! Code;

10) Когато приключите с настройките натиснете Save;

39634377.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Чудесна тема, но единственото, което не разбрах как да оправя е как да махна Slide to Unlock надписа?! Опитах всичко което ми попадна като програмки в Cydiа и нищо не свърши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

System/Library/CoreServices/SpringBoard.app/English.lproj стигаш до този файл - SpringBoard.strings.Едит и изтриваш надписа Slide to Unlock, като оставяш празно между кавичките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

При мен се получава доста странно - след като активирам от Winterboard на lockscreen-а се зарежда черен фон с час 18:28, дата 01 март 1991 :huh: Ако вляза с iFile в папката на темата и отворя LockBackground.html там всичко е нормално - текуща дата с актуален час, градуси и т.н. ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 5 месеца по-късно...

Много ми хареса темата, но бихте ли ми казали как да махна фона на слайдера за отключване? Махнах надписа, но остана картинката под него и не изглежда добре върху lock screen-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не намерих работещ инструмент за 4.3.3, замених картинките с прозрачни и заспа. Ако на някой му потрябват ще ги кача.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

При мен се получава доста странно - след като активирам от Winterboard на lockscreen-а се зарежда черен фон с час 18:28, дата 01 март 1991 huh.gif Ако вляза с iFile в папката на темата и отворя LockBackground.html там всичко е нормално - текуща дата с актуален час, градуси и т.н. ...

следвай инструкциите и не влизай през iFile

трябва да си направиш bookmark ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...