Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Странна работа с MMS на iPhone 4 FW 4.1


reloading

Въпрос

Здравейте , след като разбрах че Iphone 4 е вече фабрично настроен и не трябва да се качват допълнителни програми видях че ми се губи менюто в Settings/Messages което би трябвало да е там да има MMS Messaging.

Ето нагледно:

http://reloading.snimka.bg/hobby/iphone.553192.21609568.big

Някой ако има идея какво трябва да направя за да се появи предварително му благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

15 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ако ползваш мтел или глобул - не знам какво меню се очаква да се появи??? Настройките си ги има в кериър бандъл-а за дадения оператор и не подлежат на редакция. Аз съм на глобул, такова меню нямам, но мога да пращам ммс. Притеснявай се само ако си на виваком.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Саше, може би такова.

b77f9a5cc94c7f72.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мда, не съобразих - такова имам. Може би колегата не е приел поканата на айтюнс за carrier update?

P.S. За да "влезе" телефона в час, след кериър ъпдейта е нужен рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В iTunes би трябвало да ти се е появил carrier update, който да приемеш. Ако не си го приел, нищо чудно. Също така, ако си си играл с логотипите.

Редактирано от victor11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен беше друга историята. Имам ги тези менюта , но не можех да изпращам mms - "Failed try again"... Исках да си го настроя , така и така съм на такава програма в глобул с безплатни ммс-и. 1 седмица се мъчех , обикалях из сайтове и пробвах програмки, докато не се оказа ,че функцията не е активирана от оператор. С едно обаждане го оправиха хората оттам , ама кой да се сети. :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оператора е Мтел - Тарифен план - Лооп . Не съм правил този carrier update. Или поне не съм разбрал че съм го напрвил сега ще видя дали има нещо такова...

Редактирано от reloading
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мммм, Loop може ли да пращат MMS?

Имам подозрение, че преди някои планове неможеха :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

100% може , дори имам и безплатни ммси. А и съм пращал преди като бях със старият си 3G обаче чрез SwirlyMMS...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

General/Network/Cellular Data Network, и на MMS си нанасяш съответните данни за оператора ако ги нямаш! При мен проблема беше същия и така го реших.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не пишете глупости, младежи. Ако е ъпдейтнат кериър бандъл-ът за оператора, който ползвате (мтел и глобул) - меню cellular data вече НЯМА.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

Получи ми се много странен проблем, нещо не ми работеше ммса, не искаше да изпраща и рестартирах network settings, и когато телефона се включи след рестарта, половината от иконите ми станаха бяли, имате ли някаква идея как да го оправя, няколко пъти рестартирах, но не се промени :unsure:.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Видях темата и понеже исках да си направя настройките за ММS си ъпдейтнах кериър бъндъла. Смени се иконката на Мтел, но нищо друго. Пияви се опцията за MMS, но изписва failed при изпращане. Другото, което се случи е да изчезне интернета. Пробвах да въвеждам ръчно настройките на интернета и ммс-а от data, но така и не успявам да го подкарам. Можете ли да ми помогнете ? :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако е ъпдейтнат кериър бандъл-ът за оператора, който ползвате (мтел и глобул) - меню cellular data вече НЯМА.

Менюто ми Cellular Data винаги си е било там , след който и ъпдейт на кериър бъндъла. В момента ми е на 9.1 и пак си е там. Посъветвай се първо с оператора за настройките на mms-ите, на мен ми го активираха оттам.

Редактирано от bokoto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...