Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 3GS 16/32 разлика в трансфера


Aveliky

Recommended Posts

Днес си направих един експеримент, а именно каква е разликата за трансфер на приложения от iTunes между iPhone 3GS 16GB и iPhone 3GS 32GB. Оказа се, че 32GB. е с доста по-бърз трансфер от 16GB. На двата телефона качих еднакви приложения и засякох времето за качване, и от простата математика се вижда доста голяма разлика. Приложенията са с големина 4.15GB. На 3GS 16GB се синхронизираха за 42 минути, а на 32GB необходимото време за синхронизация беше 23 минути. Сравних и времето за качване на NAVIGON и при него имаше голяма разлика. На 16-ката се качи за 13 минути, а на 32-ката за 8 минути. Двата телефона са чисто нови и са ресторнати и джайлбрейкнати по един и същи начин. Не вярвах, че ще има разлика, но се оказа, че има и то голяма. Синхронизацията е правена от един и същ компютър и той е MacBook. Първо синхронизирах 32-ката и веднага след това 16-ката но не вярвам от това да идва голямата разлика. Ще продължавам да тествам защото ми стана интересно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествай времето за зареждане на навигацията или на NFS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е в реда на нещата да е така. Тел-а е с flash памет,не с хард диск. При хардовете разликата в бързината е и от размера на cache паметта,която също е на флаш чипове. Съпругата е с 2G 4GB,аз със 2G 8GB - не съм мерил конкретно време, но субективно на моя качвам почти 2 пъти по-бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би следвало и двата да са с Toshiba NAND Flash memory съответно 16GB и 32GB - и да са с еднаква скорост.

Я ги отвори да видиш, кой с каква памет е :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...