Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Нова Cydia


axis

Recommended Posts

Нещо такова стана да :) С не пачнатата е същата работа. Абе един jailbreak и ще има Cydia, ама не ми се занимава и без това както казах рядко я ползвам, даже хич.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и после к'во?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mupo тя и на мен изчезна преди време на 2G с 3.1.3 :)

Едва ли просто изчезва. По-вероятно се е деинсталирала при някой

install img0229l.png или uninstall img0228l.png

от Cydia :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми после , ако някой има инсталиран OpenSSH си сваля cydia.deb , putty.exe ... Качва deb-a на телефона през квото му падне и през Putty го инсталира ииии има Cydia ;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от известно време наблюдавам това съобщение. Ту се показва, ту излиза Updating Packages..., ту пак въпросната грешка. Накрая си зарежда Cydia, но грешката и удълженото време за зареждане ме дразнят леко. :)

photob.th.png

Нямам много добавени сорсове. Стандартните + hackulo, sinful, xsellize. Във /var/lib/dpkg/updates няма нищо.

п.с.

Писал съм в тази тема, а не в другата за грешките, защото съм с последната версия на Сидия дадена тук.

Редактирано от Sisq0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рискувам да се превърне темата в "аз го имам, аз не", но при мен проблема не съществува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman, появява се на произволен принцип. От 5 зареждания на Сидия в 3 се появява, да речем.

neol23, щом е от проблемен сорс, ще изтърпим да го оправят. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Факана работа!:blink: Нищо не съм инсталирал или трил, а преди около час не беше болна.:sad:

cae1856ce529eebc.PNG07865a94d294861a.PNGc3ade0dc26568ef5.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен днес, за около час началната страница беше в това положение. Зареди си нормално, без грешки, но началната беше бяла!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е от кое да е приложение. И при мен го има проблема от днес, а не съм слагал нищо от няколко дни. Дори и в момента е така, бяло, все едно ме е флашнал някой на CS. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно си прави ташак с нас. Проблема е ясен, че е при всички или поне при четворките за сега. Отново е капут.:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ковах една четворка с 4.2.1 преди малко. При нея не еб@в@, при мен си работи :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, при мен няма проблем. Това само новата сидия ли касае, тъй като аз все още го карам със старата (и при нея всичко е ОК за сега)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май само новата и само ако е на iPhone4. Юзър ейджънта няма достъп до сорс листа - грешката е в сървърите им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Cydia 1.1.2 by @saurik: http://cache.saurik.com/debs/cydia_1.1.2_iphoneos-arm.deb

Инсталирате на своя отговорност!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това НЕ е официална версия на Cydia и saurik се е изказал лично по въпроса като съветва да не се инсталира ръчно, защото това е тестова версия на разработчиците. Той също споменава, че ъпдейти на cydia трябва да се правчт единствено, когато се появят в "Changes" таба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...