Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iWepLite - crack-ване na wifi мрежи с wep директно от iphone


JOKe

Recommended Posts

Мерси. Довечера ще видя докъде ще я докарам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

Привет,

Отдавна не е писано по темата, но на мен ми се наложи да се допра до тази програма. Свалих си iWep pro 7, последната версия на програмата. Платих си лиценза, но нещо не мога да се справя по-нататък. Свалих си всички речници/библиотеки от http://iwazowski.com/new/index.html но след като ги инсталирам чрез iFile нищо различно не се случва. Винаги ми зарежда последно инсталираната библиотека. qu9evy2e.jpg

Всички мрежи покрай мен са все от неподдържаните. Помислих си, че това зависи от библиотеките, но повече от една не мога да кача, въпреки че в Сидия всичките ги виждам като инсталирани.

Моля някой с повече опит с тази програма да драсне някакъв коментар или насоки.

Благодаря предварително!

Sent from my iPad using Tapatalk

Редактирано от imanev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мхм. Отделно, че брутфорс на wep е глупост, а на wpa2 е меко казано невъзможно. Що си губите времето?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото много хора си нямат никакво понятие какво е web, wpa-tkip, wpa-eap ....и щом пише, че краква wi-fi, значи трябва да става.

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнанието на някаква материя не превръща човека в балък. Няма как да сме специалисти по всичко. Не случайно ползваме продукти на компания които не ни карат да се занимаваме с глупости а да ни е лесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...