Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Dungeon Hunter 2


John Digweed

Recommended Posts

2c52ad4a74158a06.png

  • $9.99
  • Category: Games
  • Released: 09 December 2010
  • Version: 1.0.0
  • 1.0.0
  • 540 MB
  • Languages: English, Chinese, French, German, Italian, Japanese, Korean, Spanish
  • Seller: Gameloft S.A.
  • © 2009 Gameloft. All Rights Reserved. Gameloft and the Gameloft logo are trademarks of Gameloft in the US and/or other countries.
  • Rated 12+ for the following:
  • Frequent/Intense Cartoon or Fantasy Violence
  • Infrequent/Mild Sexual Content or Nudity
  • Requirements:Compatible with iPhone, iPod touch and iPad. Requires iOS 3.1.2 or later.

6badd468de59bc87.jpg259c46d6f8ad683b.jpg5792ac6c68b25016.jpg029932dcbc8df0c9.jpg59e93d30500fea8f.jpg

5a0d9446ca09e518.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали

Свали

Цената на играта, която посочил john_digweed е в новозеландския долар, което е равно на 6.99$ USD.

В американския стор все още не е излязла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора играта е супер, Препоръчвам ви Warrior дигайте strenght i dexterity , и понеже аз бях запецнал на 1 място ще кажа 1 трик. Значи когато се чудите (към 6-7 ниво) на къде да ходите вече вижте на картата кое е "subject" и го следвайте (то е зелена точка) винаги ви води към нови куестове и така нататък. Аз съм 15 ниво и правя на чудовищата средно 100-200 ДМГ не съм ли машина а ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Превъртях играта 38 ниво и най-якото е че не свършва сега като я пуснах отново с моя герой (38 ниво) почнах от същото място все 1 съм 1 ниво самоче се бия с чудовища 40-45 ниво т.е играта засега не е свършила. СУПЕР Е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта е много добра. Единственото, което се надявам, е да оправят малко ретина поддръжката. Текстовете са леко замазани, както и някои от иконите в менютата. Могли са и малко по-добре да измислят инвентара, но като за телефон си е направо екстра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОО има има, натисни горе на човечето и до картата има Куестове бутон, там ти пише кой в момента ти е активен и какво трябва да направиш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И не само :) Сещам се, когато трябва да разбиеш буре, тоя серсем какъв спринт му удря наврян в бурето :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шшшшш, цитатите...

Това и аз забелязах

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нео, ходи на менюто с куеста и под обяснението за него има бутон да го направиш активен. Тогава ще ти покаже На мапа къде да отидеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нали все 1 сега почнах отначало самоче с 40-50 левел чудовища и аз точно там запецнах и не помня от къде го бях минал. Довечера като седна да поиграя ще ти кажа ще го открия, помня че беше 1 статуя която мърда и като я убиеш зад нея се отваря 1 врата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

тази игра я изтеглих онзи ден и като я пусна крашва и се връща на спрингборда. пробвах с респринг после с рестарт на телефона и няма оправяне... някви идеи? възможно ли е да е от някакво API, което да следи телефона дали е джейлбрейкнат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е възможно да е от API :tooth: ...

По-вероятно е кракната за ARMv7 и затова не става за теб!

какво ще рече ARMv7? сега свалям някъв друг релийз и ще го видя колко работи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми той си ми е активен, ама обиколих всички карти, които са ми отворени и разучени навсякъде и никъде няма маркер, къде да се ходи за този куест :( ...

даже два пъти поне прегледах всичките карти и нищо... Сигурно пропускам нещо, ама какво ли?! ... :unsure:

EDIT: Намерих го, беше открит входа на картата, затова нямаше знак на нито една карта - входа за Northenland - веднага като влезете е пазителят!

Входа е в Готическата тъмна гора, най в ляво на картата, над входа (по нагоре на картата) за EarthLite! Трябва да обиколите хубаво гората за да се открие цялата карта! ... :tooth:

...

Пфууу колко го търсих.... аз също съм го минал по някое време по-рано. Добре че си обяснил подробно. МЕРСИ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...