Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с отварянето на линкове при iOS 4.2.1


tozarat

Въпрос

Здравейте. Имам проблем с отварянето на линкове в имел, и всчки програми в които има препратка или изскачаща реклама. В момента в който кликна върху линка телефона респрингва и влиза в сейф мод.

Пробвах всекакви гимнастики; изтрих цялото устроиство, направих рестор от аитюнс с оригинален ос, джилибрейк с ред сноу бета 5, и нема промяна :unsure:

Влизам например в меил от джобс бг кликвам върху обява и телефона се спича. Дайте някакъв акъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Случайно да имаш качен AttachmentSaver?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Забелязах че в стартираните процеси не фигурира сафари. Обикновенно преди да обновя до 4,2,1 фигурираше в списъка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Както ти каза Генерала проблема е в твоя телефон, а това остава ти да откриеш.

Нещо което си качвал от Сидия. При мен всичко е на "пушка".

p.s На 3G-то му идва малко в тежест iOS4. Защо си товарите телефоните ненужно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
направих рестор от аитюнс с оригинален ос

Хубаво си ресторнал, ама има два въпроса и в отговорът им е ключът от бараката:

1. Връщал ли си бекъп от айтюнс? Ако да, то откажи се от тази идея в бъдеще.

2. Сейф мод-а, предполага че имаш mobile substrate, да? Пробвай преди да го качиш, след рестора. Някое аки, качено и работещо през него ти пречи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм правил бекъп ;)

Открих че проблема е от по друго естество.

при опит да премина от едно приложение към друго телефона крашва.

Сега започвам всичко от начало, като мисля да внимавам с инсталациите от сидия :blush:

Ps;

След като, направих всичко от начало и след малко ровене в нета установих че проблема не е в моя телевизор нито в инсталираните програми ;)

При деактивиране на мултитаскинга телефона работи коректно. Активирам ли го поддържа отворени няколко приложения но не ще да превключва между тях.

(Докато iPhone 3G и второ докосване поколение IPOD "ще работят много [на тези] неща ... има някои неща, които няма да се изпълняват", според Стив Джобс по време на събитието. Най-съществените от тях е мултитаскинг, които Apple iPhone 3G каза, че и второто поколение IPod докосване просто не може да се справи (разбира се, ние знаем, те могат по джайлбрейкнати единици, но Apple не е признавала тази възможност) превода е от гугъл

Редактирано от tozarat
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Казвам че на 3G-то iOS4 му тежи, ти Ъъъъ.... Казвам да сe върнеш на iOS 3.1.3, ти Ъъъъ....

Е, нема никаква кoмуникация.......

p.s Е, можеше и да редактираш малко google translate

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е що на висок тон ;) май не съм много на ниво но пък схващам бързо. Все пак от скоро съм с Iphone

Ако цапам форума кажи да млъкна и толкоз :offtopic:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хем се сещаш, хем просиш някой да ти каже изрично... Кака ли чакаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е що на висок тон

Няма и "грам" висок тон в "ироничният" ми коментар. Просто "сарказъм" ;)

С което те подсещам, да четеш. На хиляди места в форума е описано, че iOS4 влачи на 2G и 3G.

Но за теб е по-лесно да намериш друг "източник", да го преведеш на неразбираем (поне за мен )Български,

и да го сложиш тук. Нещо което, всички ния одавна знаем и подробно описано в този форум.

Приеми го като съвет, а не като забележка.

Значи искам да си поправя грешката, дето писах, че те мързи да четеш. Истината е, че те мързи да четеш на български. Всичко което си превел и написал от някой чужд форум го има тук от месеци. Дано поне да си го научил. Винаги съм се чудел как намирате информация по чуждоезичните форуми, а в българските не можете. Поздрави!:mrgreen:

Цитирам един уважаван колега, в унисон на горенаписаното към друг потребител.

Ако цапам форума кажи да млъкна и толкоз

Пиши на воля, все пак това е форум. Но всеки форум си има и правила, и ния сме длъжни да се съобразяваме с тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...