Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем след рестор с iTunes


pApit0

Въпрос

Телефона ми е 3g 16gb фабрично заключен.

Днес го ресторнах по тема от другия форум

Всички изпъних както трябва и телефона зарежда, unlock-вам го с ultrasn0w и си работи всичко точно , но когато искам да го синхронизирам с itunes ми изкарва грешка 2002 след което ми казва -> "iTunes cannot read the contents of the iPhone "iPhone". Go to the Summary tab in iPhone preferences and click Restore to restore this iPhone to factory settings."

Телефона си работи ,всичко перфектно ! Но не ми работи itunes.

Първият път като го ресторнах днес пак така стана и после направих 2-ри рестор ,но пак същото нещо.

Помогнете ,благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Защо не си споделиш проблема в техния форум. Не искам да се дразним, но ти правиш отключване там а искаш помощ от нас. Най добре е да питаш този който е пуснал това ръководство. Ако мислиш че ресторването е минало успешно направи това:

Инсталация нa приложения през iTunes - iPhone/iPodTouch 3.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Защо не си споделиш проблема в техния форум. Не искам да се дразним, но ти правиш отключване там а искаш помощ от нас. Най добре е да питаш този който е пуснал това ръководство. Ако мислиш че ресторването е минало успешно направи това:

Инсталация нa приложения през iTunes - iPhone/iPodTouch 3.0

точно по това описание го направих 2 пъти ... но itunes не тръгва , изписва ми да го рестор пак телефона към фабрични настройки , а това вече го направих 2 пъти ...

някъде да пропускам някоя стъпка ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...