Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

No Wi-fi Bluetooth unavailable проблем...


ZENT

Въпрос

Здравейте!

Имам айпод тъч трета генерация 32гб с iOS4.1 (вече 4.2)

Вчера след като стоя един ден без да бъде пипан като го хванах вечерта беше много горещ - не само долу ами и горе. По средата беше не чак толкова топъл. Бяха останали 3 процента батерия при положение че съм го оставил с над 50. Не бяха включени никакви приложения на мултитаскинга - само мейл май. Изключих го, пуснах го и ми даде connect to itunes. Пак го изключих и вече не искаше да се включи. След като се позарежда няколко часа сутринта се включи - пак искаше да се свърже в itunes. Направих му рестор, но реших с 4.2 софтуеър. Ресторнах го тръгна всичко ок, но като вляза в Settings на секцията WiFi ми дава No Wi-fi и е сива - не мога да цъкна върху нея. Като влязох в General пък на Bluetooth пишеше Bluetooth unavailable. Правих нормален ресет, хард ресет дори го ресторнах отново този път от епъл свалях всичко и пак същия проблем. Преди да се скапе айпода беше джейлбрейкнат (iOS4.1) и работеше перфектно. Не е поливан с каквото и да е, не е стоял на студено - нищо. Стоя си цял ден на една маса без да му се случи абсолютно нищо... Надявам се да дадете някой полезен съвет какво да го правя

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Все пак пробвай Settings -> General -> Reset -> Reset Network Settings преди да се примириш с идеята, че няма да имаш Wifi. Може и да те покрие...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

mupo, мерси за бързия отговор, но темата, която си ми дал няма нищо общо с моя проблем. При мен изобщо пише, че няма wifi: http://ktula.com/wp-...hone_nowifi.png

Ето така изглежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В споменатата тема се споменава и "Gray Wi-Fi" проблема при iустройствата без iPhone 2G (за него тук). Дори последните ми постове важат и за не намиране на мрежи и за сив Wi-Fi

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Все пак пробвай Settings -> General -> Reset -> Reset Network Settings преди да се примириш с идеята, че няма да имаш Wifi. Може и да те покрие...

Не стана :sad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Захващай се с линка, който ти даде mupo. Лично аз преди време събудих с това ръководство WiFi/Bluetooth на едно 2G. Беше с 1.х и пича решил да го ъпдейтне директно на 3.х.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изпуших вече. На 1-2 места споменахте 2G и...

:zip:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...