Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Бърза активация на Bluetooth-a


mitkop

Въпрос

Здрасти, купих наскоро ФЗ iPhone 4 от Мтел. Засега не съм го джейлвал....... заради тетера.... малко ми е непривично. За съжалление обаче съм на прага на Jeil независимо от проблема при рестарт на телефона. Не мога да си намеря нормален софтуер за бърза активация/деактивация на Bluetooth и WiFi. Прерових целия "магазин"..... и нищо. Елементарно е да не искам да цъкам, кат обезумял за да си активирам или деактивирам някоя от комуникациите. Дайте малко хелп ако ви се намира..... ако не ще троша панделата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Нямаш нужда от джейл и поради този "проблем" си склонен да го направиш??? Правилно ли разбирам??? Здрасти :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А защо трябва да ги деактивираш? Wi-Fi се изкключва като заключиш телефона, а Bluetooth се активара само като има обръщение към него. Аз никога не ги изключвам. Защо не пробваш колко по-малко ще ти държи батерията като не ги изключваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

здрасти, всичко е плод на суеверие... не е заради батерията. Колкото повече радио комуникации включени, толкова повече рискове за "главата"... Знам, че мощността на излъчване е далеч от санитарните норми..... ама пуста насадена психоза.

П.С. - колко е страшен "тетера"? Ако телефонът ми се наложи да се рестартира далеч от компютър ще стане ли неизползваем докаро не го мина пак през "сняг" или "дъжд"? Всичките ми предишни айФони нямаха този проблем и нямам никакъв опит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Що не вземеш да си оправиш профила белким видим каква версия ти е FW или ни просветли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Понеже работя тези неща - програма за активация на bluetooth/wifi през AppStore - нямало е, няма и няма и да има.

На програмите е забранено (не и невъзможно) да пипат хардуерни елементи. Ако някоя програма все пак пипне - последва смъкване от AppStore, а при последващи провинения и самия разработчик си заминава от магазина...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...