Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Екрана не иска да изгасва сам.


pzhekov

Въпрос

телефона е 2G 8GB FW 3.0,проблема е,че като го настроя да изгасне след определено време и когато екрана е отключен и са показани иконите,екрана си изгасва,а когато е заключен,но светнат не иска да изгасне и трябва ръчно да го гася,кажете как да го оправя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

13 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Кажи как да те разберем какво си написал, като всичко е едно цяло изречение и си наслагал навсякъде запетайки без интервал след тях. :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нали от настройките може да се прави след колко време да изгасне екрана и аз съм го нагласил на 2 минути.Когато на екрана са показани иконите 0df23a77d4b23c8d32d7e8d905a24137_120x90.jpg ,той изгасва автоматично след 2 минути,но когато е заключен,но светнат f589039b222cd774bb2666e67f3c2488_120x90.jpg не изгасва автоматично и трябва да го гася ръчно от копчето.Може ли да се оправи по някакъв начин?Този проблем е от вчера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абсурд е да се оправи. Взимай нов телефон. Просто няма начин да е от всички тези шарении и безмислици, които си му накичил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разкарай Winderboard-a...смисъл деинсталирай го...

П.С: Аз вече изобщо не ползвам Winterboard или каква да е друга подобна програма...не знам за вас, но от личен опит съм забелязал, че темите не се отразяват добре на телефона...колкото до самият Winterboard...без да съм инсталирал тема или каквото и да е било от него, просто ми забавя телефона и прави някои спекове.

Колкото по-чист е телефона, толкова по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да си слагал Supreme Preferences ?

На мен то ми направи подобна магария.

Дори се наложи да инсталирам QuickLock, докато разбера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И на мен ми се държеше по същия начин телефона с една тема.Проблема е в темата или в WinterBoard.

Послушаи колегите от предните постове и няма да имаш проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е необходимо да го махаш. Просто не го включвай. И го ползвай само при крайна необходимост, като помни какво си включвал/изключвал с него - разгледай plist файловете му. Променя много неща. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами като си цъкнал опцията е нормално. Включвате някакви опции, а после ревете, че нещо става. Боже...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И толкова неща му казахте на човека.

Какво пречеше с едно изре1ение да се реши проблема:

Settings > Supreme Preferences > Mobile Substrate > Lock Screen / Show For > и си нагласяш след колко секунди да ти изгасва екрана след заключване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Същия проблем имам WinterBoard .

Нямам Supreme Preferences,имама ли приложение което да изключва автоматично,че ако търся от кое приложение се е бъгнало няма да мога много са вариантите.

Дайте идеи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Логично - махай темата с която си,респринг и ако не се оправи - махай борда. Ако имаш приложение с което се пипа по системните настройки - сети се къде си акал с него...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...