Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Слушалки с флаш памет


TeDDy

Recommended Posts

f49a02a631fac3519f7b507dba94c3e0

Apple се готви да пусне нов продукт - слушалки с флаш памет за съхраняване на настройки. Патентът вече е регистриран.

Благодарение на добавката потребителите могат да създават отделен профил за всеки музикален плеър, който използват. На флаш паметта могат да се записват дори и паролите за iTunes, както и всякаква лична информация.

Новите слушалки ще имат и вградена функция за управление чрез жестове. Например при плъзване на пръст по микрофона се стартират различни функции на плеъра.

Дневник

:lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бахти...Няма да се учудя ако след година-две маковете имат GUI като във филма Johnnie Mnemonic.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слушалките са много добре замислени като всеки продукт на Apple :bravo: .Нещо повече за тях или за сега това е цялата информация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

20ab471f00e67146b447da505a91cc40

Говори се, че ще може да backup-ва цялата библиотека на iPod. Цената е неизвестна. Само слухове, нормално :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се знае,но ако това е истина то и цената им ще е доста солидна :lol: .Благодаря за инфото :lol: .Сега само трябва да чакаме и да следим развитието :bravo: .Вие какво мислите за слушалките?Бихте ли си ги купили?Аз лично съм добре настроен и смятам да ги купя :idea: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В един момент ще се обезмисли iPoda като устойство май :lol: Иначе ако са на нормална цена ще е интересно да се пробва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те сегашните им слушалки са на космически цени, камоли тези :lol: . Аз не бих си ги купил.

ПП - Това за паметта е слух, не трябва да му се вярва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се каже, че и най-вероятно дизайнът ще е различен от този на снимката. На него са in-ear apple earphones, които се продават и в момента. Аз си взех едни от ebay и съм доста доволен от качеството на звука а и от дистанционното. Ползвам ги с ipod touch и досега ми беше много неудобно при всяко желание за смяна на песен да вадя плейъра от джоба/раницата, пък да го отключвам, пък да сменя песента, пък да го заклщчвам, пък пак да го прибирам.. Перфектни са и за скайп разговори. А относно цената на предстоящия модел 100% няма да са под 50$ (според зависи и това дали наистина ще има някакви GB-и памет де, което на мен лично ми се струва невероятно :lol: )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говори се, че ще може да backup-ва цялата библиотека на iPod. Цената е неизвестна. Само слухове, нормално :lol:

За дата на излизане на пазара да е споменато някъде. :question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те едвам са го патентовали, ти питаш за дата на излизане на пазара....що не питаш кога ще почнат да им падат цените... че да може да си го набараш по-тънкана

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те едвам са го патентовали, ти питаш за дата на излизане на пазара....що не питаш кога ще почнат да им падат цените... че да може да си го набараш по-тънкана

Никъде не е казано че "едвам са го патентовали" , а аз питам защото съм заинтересован да си закупя. :lol::lol: Повярвай няма да чакам да им падат цените за да си ги купя. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както и да е, няма да изпадам в обяснения...явно не разбра сарказма в думите ми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както и да е, няма да изпадам в обяснения...явно не разбра сарказма в думите ми

Много добре те разбрах.Имаш предвид че е рано да се говори за цена или излизане на пазара или изобщо за продукта.

П.С. Сажелявам за спама....Ако е нужно изтрийте го. :redface:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple са готови с продукта, но това не означава, че са готови да го пуснат на пазара. Схемата е на патента. За цена въобще да не става дума преди да са го пуснали на продажба :rolleyes:.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продуктите на Apple винаги са на висока цена,но за разлика от тези на други производители те са качествени и направени от красиви матеряли които им предават изящен дизайн така,че е нормално цената им да е висока,а звука няма да го коментирам защото всички знаем,че той ще е супер :rolleyes: .Аз ще ги купя защото до сега нито едно нещо на тази велика компания не ме е разочаровало и получавам всичко за което съм платил,а и след като имат тази уникална функция то как човек може да не им устои :lol: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а звука няма да го коментирам защото всички знаем,че той ще е супер

Това не го казвай на никой. Май досега си слагал на ушетата само слушалки от пазара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не просто преди това не слушах кой знае колко музика и нямах впечетления.Купих си слушалки на Сони преди една седмица за модела трябва да погледна струваха 54 лв и искам да ти кажа,че само си дадох парите защото тези на Apple са много пред тях(става дума за Apple in ear) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продуктите на Apple винаги са на висока цена,но за разлика от тези на други производители те са качествени и направени от красиви матеряли които им предават изящен дизайн така,че е нормално цената им да е висока,а звука няма да го коментирам защото всички знаем,че той ще е супер ;) .Аз ще ги купя защото до сега нито едно нещо на тази велика компания не ме е разочаровало и получавам всичко за което съм платил,а и след като имат тази уникална функция то как човек може да не им устои :lol: .

off://

:lol: Май не си слушал качествена музика, а това за ценните изобщо не е вярно, праскат надценки колкото душа им иска, но нали имат легиони от фенове - следователно няма проблем. А самата идея сама по себе си е проста, няма нищо ново в нея, слушалките имат чипове за съхранение на настройки, EQ още преди iPhone 2G да бъде пуснат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

струваха 54 лв и искам да ти кажа,че само си дадох парите защото тези на Apple са много пред тях(става дума за Apple in ear) .

Едните 54,другите 129лв... къде отиде ти? Apple in ear не са стандартен аксесоар,а за парите които струват ще си взема Koss,Bang&Olufsen или Bose, които са светлинни години пред Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Аз също си търся слушалки,ето тука някои рецензии: http://hardwarebg.com/forum/showthread. ... 4&t=160370, Алекс е много прав!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Слушалките от първият пост не са със флаш памет. Те още не са излезли. Тези от първият пост, които ти си видял са Apple in-ear headphones.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...