Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple потвърди смъртта на китаец работещ в завода за iphone


Severus

Recommended Posts

Днес, Apple потвърди смъртта на работника от завода Foxconn iphone, Китай.

25 годишният Sun Danyong се е самоубил, след като е бил обвинен за изчезването на прототип от 4-то поколение iPhone.

Говорителят на Apple - Kristin Huguet каза пред CNET - "Скърбим за трагичната кончина на нашия млад служител и очакваме резултатите от разследването."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се учудя, ако става дума за корпоративен шпионаж. А смъртта на горкия човечец си е трагедия, толкова млад.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина лоша работа , лека му пръст на момчето :cry: , но в цялата тази работа се крие и добра новина "прототип от 4-то поколение iPhone."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е нещо като трик да се задържи вниманието поради факта, че много хора чакаха iPhone 4G обаче то излезе просто един по бърз 3G.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е нещо като трик да се задържи вниманието поради факта, че много хора чакаха iPhone 4G обаче то излезе просто един по бърз 3G.

пълна глупост

живота на един човек не може да се сравни с абсолютно никакви iphon-и айподи или каквато и да е била глупост

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как го каза само - един по-бърз 3G...?! А тези, които навремето си взеха 3G, какво се оказа? Същият, тромав 2G :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е нещо като трик да се задържи вниманието поради факта, че много хора чакаха iPhone 4G обаче то излезе просто един по бърз 3G.

Е какво ще рече 4G... просто друго име. Дали 3GS или 4G все едно и също...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В предния си пост имах предвит, че едва ли човека е убит. Може да не съм прав. А относно 3Gs, да от 2G към 3G разликата е така да го кажем никаква в сравнение от 2G/3G към 3Gs, но може би аз самия съм очаквал малко повече. Това пак казвам си е мое мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спомням си само, че преди да излезне 3GS китаеца вече продаваше дисплея му. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...