Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Как да инсталирам Cydia след деинсталирането й от Icy?


methodman

Въпрос

Здравейте, от 2-3 дена Сидиа започна да ме изхвърля и аз я деинсталирах от ICY. После като пробвах да я инсталирам пак от там ми пише че е в конфликт с пограма APT, и за да сложа Сидия, трябва да махна APT. Притеснява ме че ако махна APT може да се прецака и ICY и тогава да се наложи да правя рестор наново. Някой знае ли дали въобще може да се инсталира Сидия по този начин или не?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Не съм го правил, но нищо не ти пречи да опиташ

1. Изтегли последната версия на Cydia от тук

2. Качи я в /tmp на телефона през SSH, отвори терминала (Putty), влез като root и напиши:

dpkg -i /tmp/cydia_1.0.3044-66_iphoneos-arm.deb

Edit: Ето още един начин:

Отново през терминала (Putty) или MobileTerminal се логваш като root и изпълняваш следната команда:

apt-get remove cydia

След като преключи изпълняваш следната команда за да преинсталираш Cydia:

apt-get install cydia

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

аз успях да я инсталирам, но пак ме изхвърля.

а проблема е че мобил терминал също ме изплюва...

май ще си карам с Айси-то докато се омаже съвсем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Как да преинсталирам Cydia незнам какво е SSH от скоро имам Iphone, в другата тема ме предупредиха да не спама имам Ifile на телефона.Моля някои да ми обясни подробно? Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От каде да истегля Cydia?Пробвах от отговора на mupo,екрана ми потъмня и излезе прозорче с надпис download failed!Ще бъда благодарен ако някой може да помогне

Извинявам се телефона ми е Айфон 4,версия 5.1.1/4.12.01

Нищо повече незнам за него,испратиха ми го от чужбина,и дори мислех че е заключен докато не си взех карта на виваком!Благодаря

Редактирано от Марио
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не се научихте да давате пълна информация за телефон, версия, джейлбрейк, с какво е направен и т.н. От къде да знам телефона ти какъв е.

asen4o0, а ти се съобразявай с отговорите, които даваш!!! Само рестор го оправяло. Как така реши, че това е проблема? Ами ако не е джейлван никога, какво правим?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Марио, изтегли си iFunBox , свържи телефона и пусни програмата. От лявата страна ако виждаш Raw File System, значи има направен Jailbreak.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...