Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с изтриване на програмка на 3GS?


Lyudmil

Въпрос

Здравейте, моя приятелка има следния проблем с 3GS, свалила е през AppStore от телефона Facebook обаче по време на инсталацията по нейни думи телефона е забил или нещо от сорта. След което й е изписало, че инсталирането е приключило и в менюто се е появила иконката на фейсбук обаче е няква бледа и не може да се стартира самата програма. Казах й да задържи иконката, но не се появява кръсче. След това й казах да влезе през iTunes, да влезе в Apps и от там да я изтрие обаче в колонката с отметките има всички други програми но не и фейсбук. Третият вариант за който се сетих е от iTunes да свали наново фейсбук като се надявах да се замести с вече инсталирания но уви iTunes изписва че вече е закупен този продукт и нищо. Понеже се изчерпах от към идеи, а и тя не е в България кажете как да я изтрие или как да я преинсталира? :rolleyes:

Телефона е купен наскоро и не е джейлнат. Нищо не му е качвано освен една безплатна програмка за да може да си направи free account.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Да опита с десен бутон върху телефона в iTunes и да избере Transfer Purchases и след това да види дали може от таба Apps да махне FaceBook, ако не може да синхронизира просто, за да се качи наново FaceBook-а.

HT1848transferpurchases.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Обикновен рестарт ще оправи нещата. После спокойно ще може да я изтрие през самия телефон. В момента е сива защото е прекъснато тегленето при блокирането на телефона и си стои pending. Нито се доизтегля, нито приключва процеса като failed.

gorgior:Същото имах предвид и аз, само че след като е забил и пак е тръгнал телефона мисля, че трябва да се ребутне. :)

Редактирано от gorgior
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След рестарта се е появил Х за изтриване и уж се изтрило но след това седяла празна икона без текст и не може да се махне. Интересно е че в iTunes, в Apps я има програмката но самата иконка не може да се влачи, за разлика от останалите. Каза ми че първото нещо което е направила бил рестор, но и тва не помогнало. За това я пратих в близкия Apple Store и да се надяваме, че ще й помогнат. Ще пиша като имам отговор от нея, иначе същинския проблем според мен е "жена + техника = голям проблем".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хах, да бе, едва ли след рестор още ще е там иконата. Явно е направила нещо друго на което тя му казва рестор :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
"жена + техника = голям проблем".

Що ме предизвикваш да нарушавам в мой стил клетвеното си мълчание?....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...