Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Разпродажба от Gameloft, по $0.99


John Digweed

Recommended Posts

gameloft_sale_0.jpg

След разпродажбата на Electronic Arts, наред е Gameloft. Три дена 21 от популярните игри на компанията ще бъдат на празнична цена от $0.99.

Игри за iPhone/Touch

  • Iron Man 2
  • Hero of Sparta II
  • UNO
  • The Settlers
  • NFL 2011
  • Let’s Golf 2
  • Shrek Kart
  • Real Football 2011
  • Assassin’s Creed: Altair’s Chronicles
  • James Cameron’s Avatar
  • The Oregon Trail
  • Splinter Cell Conviction
  • Prince of Persia: Warrior Within
  • Driver

Игри за iPad

  • Splinter Cell: Conviction
  • Let’s Golf 2
  • Prince of Persia: Warrior Within
  • NFL 2011
  • Blokus
  • James Cameron’s Avatar
  • Zombie Infection

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз вече си купих 3 от тях :)

Prince of Persia: Warrior Within

Hero of Sparta II

Assassin’s Creed: Altair’s Chronicles

най добрите :):goodpost:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:( искам и аз да купя 3-4 приложения ама в моя тюнс ги няма... кажете ми някаква алтернатива, но искам да ми се запазят и тези, които съм си купувал от сегашния стор. Сега съм регистрирал карта Виза Електрон ( Българска )
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е, че няма как да ги закупя после, ако си направя нов акаунт... това ми е мисълта. А искам да купя няколко приложения.

edit: Регистрирах си ClickandBuy акаунт и като си го потвърдя ще си купя приложенията от UK стор-а, че си направих и там акаунт ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де то и в UK Store ги има на разпродажба и в БГ също нещо не мога да те разбера + това и аз съм със Виза Електрон Българска карта на Пощенска банка ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то ги има, но не всички. Аз искам Driver и The Settlers като начало и след това ще кача още няколко. Но точно тези двете ги няма в БГ Стор-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

има ги ама не са намалени само няколко игри за сега са намалени по 0.99$ по късно пише че ще пуснат още няколко класики но не се уточняват. :blush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То това ясно, че не всички... говоря само за промоциите и точно тези 2 игри влизат в тази промоция, но за жалост в самия BG Store ги няма... ровя се като луд и даже нов акаунт си направих за UK Store-а, но там вече си ми излизат и засега немога да ги купя защото още не ми се е активирал ClickandBuy акаунт-а, но до 1-2 дена ще е ОК всичко и ще си ги закупя с удоволствие :) Но след такива промоции... как да си Jail-неш телефончето, като всичко си ти върви идеално ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги пуснат и в българския магазин. Нали знаеш, че при нас всичко става с малко по-бавни темпове.

А по въпроса с джейлбрейка. За мен е важен по няколко други причини и чак след това идва възможността за ползване кракнати приложения от AppStore. Има неща от Сидия, които изключително много улесняват/разширяват функционалността на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това че даден телефона е jailbreak-нат не означава, че не може да се инсталира закупено от AppStore приложение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно ми е ясно за какво иде реч... до сега с 2G-то съм бил все с jail-нат тел и никога не съм посягал към плащане на приложение, защото всичко си го имаше в installous :) Но сега някак си самата тръпка да следиш от 5-6 места за всекидневни безплатни промоционални приложения и закупуването на други е супер готино и зарибяващо. Ако го Jail-на надали ще платя за дадено приложение. Сега телефона си ми върши найстина достатъчната нужна работа. Иначе един iFile и други програмки с цел улесняване и човъркане по телефона си е готино, но искам да поживея малко с този адреналин :)

Сиско прав си за игрите... ще се почака, което е супер тъпо, защото може и да я няма тогава промоцията аххаха :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...