Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Първото ми iOS приложение :)


cpprulez

Recommended Posts

Здравейте :smile: Снощи пичовете от Apple ми одобриха първото приложение за iPhone :smile: Най-общо казано става въпрос за аларма с игрички - потребителя си настройва аларма, може да си избере музика от iPod library-to и избира игри (в момента 4), които да изиграе, за да се поразсъни. Простичко, но мисля, полезно приложение. На всеки заинтересуван ще дам безплатен promotion code. Ето линк към програмата: ProAlarm . Ако на някой му хареса, много ще се радвам на положителен rating или review. Thanks guys, и весели празници! :)

Update: тук има видео ревю на програмата:

Редактирано от cpprulez
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Врътни едно по - пространно ревю, със шотове от програмата. Тук, така правим :)

Благодаря за пожеланията - подобно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Alxx :smile: Извинявам се, нов съм още в този форум :) Ето малко по-подброно инфо:

App-a е полезен (май) за тези като мен, които натискат няколко пъти бутона "Snooze" докато накрая се вдигнат (от тук ми дойде и идеята :)) Когато някоя аларма се пусне, user-a трябва да изиграе успешно игрите, които е избрал, преди да може да я спре (ако е изключил Snooze-а). При ниво на сложност за игра Normal, при избрани всички игри поне при мен минават минимум 2 минути, които ми е достатъчно вече да съм "изтрезнял" :) Възможностите на програмата за момента са:

Аларми:

може да се:

- дефинират произволен брой аларми

- изберат няколко игри за една аларма

- настрои сложност на игрите

- избере музика от iPod Library-то, една от вградените мелодии или без звук

- със/без вибрация (разбира се, само за iPhone)

- даде време за fade-in, т.е. музиката почва да свири тихо и постепенно се увеличава звука

- настрои време за snooze

- настрои в кои дни от седмицата да се пусне алармата

- сменят песните и да се регулира след като алармата се пусне

Алармата ще се пусне дори кагато устройството е lock-нато или е в silent mode. Тези, които са с iOS 4 ще чуят звук, ако приложението не е активно в момента на пуснаке на алармата.

Игри:

- Calculations - да се сметне уравнение;

- Meteors - няколко въртящи и блъскащи се метеорчета - трябва да се изберат в нарастващ ред по числото в тях;

- Bricks - определете броя на кубчетата

- Memorize Objects - няколко обекта се показват за кратко време, после трябва да се изберат в същия ред

Часовници:

- 3 типа часовници (analog, flip и LCD), всеки в няколко цвята/варианта;

- вградено фенерче;

- може да се регулира brightness-а;

- поддържат 12/24 часа

- показват деня от седмицата :-P

- показват деня/часа на следващата аларма

Sleep Timer:

user-a може да си избере музика от iPod Library-то, настройва си таймер, натиска Play, музиката почва да свири и постепенно да заглъхва.

Програмата има и функции, които поне аз не съм виждал в други подобни програми в AppStore-а:

- след като се спре аларма (за награда :)) се показва случаен цитат на известна личност (колекцията съдържа около 1000 цитата);

- има възможност за "миксиране" на избраните песни за аларма - play-ват се случайни части от избраните парчета и се fade in/out-ва между тях - по този начин потребителя няма да се събуди на практика само на първата песен от playlist-а си;

На адреса на site-a малко по-долу има няколко screenshot-a.

Ще правя още игри и часовници за напред, ако има някакъв интерес към програмата. Засега това е :) Thanks :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...