Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем след нов ъпдейт на iTunes


Andi1729

Recommended Posts

Приятели, имам проблем след нов ъпдейт на iTunes. Програмата не "разпознава" че телефона е включен. Не тръгва синхронизация.. Преди качването на новата версия телефона се "виждаше" от програмата, но ми нямаше в менюто филмите качени на телефона. Сега не мога и филмите да стартирам от телефона - в iPod-а се виждат, но не може да се стартират. Някакви идеи..? ( Телефона е 3G, 8GB, 3.0, джилбрейкнат, отключен)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно деинсталиране на новата версия и слагане на по-стара. То реално проблема не е от новата версия, по-скоро някои файлове са се омазали най-вероятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само последно един глупав въпрос.. намирам стар версия едната е "обикновена", на другата в скоби пише ( 64-bit)... Каква е разликата и коя да избера...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само за инфо...:Wink: Качих от www.oldapps.com по-стара версия и вече телефона се "вижда" в програмата. Обаче имам един проблем - не ми показва sheet "Movies".... Има ли някой идея какво се случва и как да го оправя.. :lol: ..?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Таба не е Movies, а Video и в самия таб като дадеш по-надолу има поле Movies.

Ако не ти е станало ясно, има раздел с видео уроци в които е показано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да..може би, не се изразих правилно. Но при мен няма таб 'Video'. Има само 'Summary', 'Info', 'Ringtones', 'Music', 'Podcasts'... Не помня това последното дали го имаше преди, но със сигурност имаше 'Video'...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качи едно видео през тунса и ще се появи.

Или ако имаш някое видео в .avi формат го махни.На мен ми тправи такъв номер,имам ли .avi и немога да си вида нищо в ипода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да го махна с iFunBox ли..? Извинявам се за глупавите въпроси, ама телефона го ползвам само като телефон ( и чат-пат да гледам някое филмче.. :Wink: )..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, само да те питам. Качих едно видео от iTunes Store и в Library го виждам, как да си го прехвърля в самия телефон? - пак ли с iFunBox...през iTunes нещо не мога... :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш отметка на Video/Sync movies и отметка на видеото,след това даваш Sync. И ще ти го качи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама проблема ми е, че нямам таб "Video" въобще.. От там почва всичко.. Имам другите табове, но не и 'Video'.. и се чудя какво става.. ? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махни всички видеота от i-Funbox.Качи едно видео през итунса,но да е .mp4,и даи синк на тунса.И би трябвало да ти се появи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...