Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Някой ползвал радар-детектор Cobra iRadar?


SpUd3r

Recommended Posts

Смятам да си купувам радар-детектор и случайно попаднах на това - http://cobrairadar.com/

В сайта ми изглежда много добре, в ибей го има за по 150 долара, което е добре.

Та имате ли конкретни впечатления от този радар-детектор?

photo_verybig_603110.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От този конкретно - не. Имам три различни модела - от 1993г ми е първият, другите са от 2003-та и 2009-та, всичките бачкат без забележки!

Доколкото разбирам от линка, това е детектор без собствен интерфейс, специално за работа с айфон - ползва неговия екран, с ъпдейтваща се база данни(на аура) за разположението на камерите. Готина идея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам кобра които струва 200 лева продавам го за 100 защото не карам колата. ако искаш обади се на лични.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си мисля :biggrin:

Иначе идеята ми беше някой ако има информация за конкретния радар-детектор. Поразтърсих се в нета и няколко човека видях да се оплакват от бъгове, така че май ще изчакам новата версия и тогава ще реша дали да е нормален или този красавец

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е как ще се държи в следната комбинация:

1. iPhone да се използва като GSM апарат.

2. Да има пусната навигация (примерно ТомТом).

3. Да е пусната тази програмка в Бекграунд.

4. Да е свързано Bluetooth Handsfree към iPhone-а когато се шофира.

5. И да се слуша музика през телефона като е свързан към CD през USB за да може хем да се захранва, хем Library-то да бъде командвано през CD-то.

Всичко това ще е уникално, ако може да става едновременно, защото бих ги използвал нещата на 100%

Но все си мисля, че радара има някакъв хардуер, който да сигнализира за полицаи и камери пък GPS чипа в самия радар + няколкото датчици са за да прехвърля отделна информация на телефона. Но определено ми прихваща очите и, ако найстина е нещо заслужаващо си, бих го взел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...