Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

MacBook Pro A1286 Schematic


agisofttm

Recommended Posts

Тъй като не намерих раздел подходящ за това което ще дам, пиша тук. Ако представлява интерес моля админите или модераторите да го сложат където намерят за добре. :rolleyes:

Така и така днес ми е останало време да пиша ТУК а не го правя никак често, нека да споделя моя опит с епълския хардуер.

Преди няколко месеца при една хубава почивка в Рибарица се случи нещото което най-често прецаква всякакъв Хардуер - а именно ТОКОВ УДАР. Потърпевши бяха захранването на макбуука и самия макбук. След като го занесох в сервиза на епъл с надеждата че съм Гаранционен се оказа че гаранцията ми е изтекла и единственото което може да се направи е "Смяна на Дъно" на цена от около 1000 евро (без работата на техниците и други неща). Викам си Лошо Лошо ..... Както и да е предпочетох да си купя нов макбук, но все ме глождеше за стария, все пак на една година макбук про не се хвърля мамка му :unsure: Взех та се хванах един хубав ден да ровя по нета за електрическата схема ... Знаех че е мисия невъзможна ама нали съм инат .... и то какво взе че стана .... НАМЕРИХ !!! и не само схемата а и Цялото разположение на елеминтите на самия БОРД :biggrin: Сега вече със счупения МакБук говорехме на един ЕЗИК !!! за 25 минути поправих дъното без да се налага да давам 1000 евро !!!!! така и така схемата я имам - реших че е добре и другите да я имат а не да се лутат :biggrin:

A1286 Schematic

Линка е валиден до 10.01.2011

.... и Честита Коледа :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малее, добре, зе си имал успех да намериш схемата, от опит знам, че това е по голямата част от решението. Честит ти нов и стар макбук, весели празници.

Редактирано от techo91
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Не цитирай!

Здравейте...какъв е развоят с Мака,че и аз съм с подобен проблем

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Проблем ли е да дадеш нов линк със схемата.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 година по-късно...

Ето и статичен линк, който няма да замре :smiley-face:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/9535815/Apple%20Macbook%20PRO%20A1286%20(Late%202008-Early%202009).pdf

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...