Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Facebook SMS известия


pzhekov

Recommended Posts

Има ли начин да се настроят SMS известията на Facebook за България.Там не я пише,но ако избера някоя друга държава дали ще стане?Попринцип номера ми е регистриран,и сега трябва да пратя SMS със код на един номер за да се активира,но там българия не е пише и се чудя ако изпратя SMS-а със друга избрана държава,да не ми струва скъпо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е коректно, ако те таксуват с повече пари, защото все пак номера ти е български и би трябвало да го зачете като такъв... Пробвай, дори и да ти зачете повече пари, едва ли ще са повече от 1-2 лева ( поне ще си го имаш за обеца ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш gmail поща, можеш да си я настроиш да те известява със СМС, когато имаш активност във Фейсбук.

Фейсбук праща мейл в gmail (можеш да си настроиш от ФБ за какви активности да известява) -> gmail праща СМС до твоя телефон при всеки получен мейл (не само от ФБ, а като цяло).

Не е 1/1 същата услуга, но пък е алтернатива, която аз използвам отдавна. А и е безплатна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, правилно, напишете си и номерата на мобилните телефони, а след това пратете малко кръв, урина, фекалии и косъм до централата им. :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, при тази опция на джимейл, няма ли да бъдем обсипани от смс-и?Все пак има доста заети хора, които обаче искат да получават смс, в този случай какво правим?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще получиш толкова СМС, колкото имейла пристигнат в пощата ти (изключвам тези от папка Spam, те не се отбелязват с известяване).

Дал съм го като алтернатива просто. Всеки си решава дали да я ползва.

Аз в пощата в gmail получавам само важни имейли и известия от ФБ. За по-маловажни неща (регистрации по сайтове и т.н.) съм се абонирал с друг имейл адрес. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, нали има push нотификации...За какво са ви тези SMS известия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Мъките на Андрешко - 3-ти епизод ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не точно, поне при мен. :)

Както и да е, нека ги има описани вариантите, пък на кой както му е удобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...