Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Въпрос относно offline GPS


dan3ata

Recommended Posts

Здравейте,

преди 2 дни ми дойде телефона Iphone 4 но тъй като не съм ползвал преди това прекарах последните два дни в четене на форуми! :-)

Както и да е не съм правил jailbreak засега но искам да сложа добър GPS клиент. Мислех за IGO или TomTom. Все още ползвам Garmin Nuvi - устройството работи без грешка, ъпдейтвам му картите редовно но ми се иска да използвам възможностите на телефона и затова се нуждая от съвет. Коя програма мога да закупя която да има максимално подробна карта на БГ и която да мога да ъпдейтвам своевременно? Също така ме интересува да има максимален брой и типове POI както и да мога да го ползвам в offline mode както Garmin Nuvi - за изчисление на маршрути, оставащо време на пътуване, по лъс маршрут или движение по по-хубав път, предпочитания на типовете пътища (първокласни, второкласни, магистрали и т.н.) С две думи ми трябва нещо наистина добро. Благодаря предварително! :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В раздела в, който си пуснал темата има подробни описания на всички налични навигации за iPhone. Погледни ги! Също така съществува тема със спор коя е най-добрата навигация. http://bgiphone.com/topic/758-%d0%ba%d0%be%d1%8f-%d0%b5-%d0%bd%d0%b0%d0%b9-%d0%b4%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%8f-turn-by-turn-%d0%bd%d0%b0%d0%b2%d0%b8%d0%b3%d0%b0%d1%86%d0%b8%d1%8f/page__pid__75480__st__90#entry75480

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...