Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с плащане в AppStore


shikera

Въпрос

Колеги до сега не съм си купувал приложение но онзси ден имах останали 5лв в картата и реших да си купя за да пробвам.От тогава не ми дава да свалям безплатни приложения и ми дава някви грешки на данните за покупки.Помагайте!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ако можеш и да ни кажеш какво ти казва ще спестиш разкарването ми до долапа да извадя кристалното кълбо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямаш пари в картата и за това не ти дава да инсталираш дори безплатно приложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Също така и да ъпдейтваш свалените вече. Инжектирай в картата и всичко ще се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да наистина нямам пари в картата но сега като съм регистрирал метод за плащане ще ми позволява ли изобщо да свалям безплатни приложения и ъпдейти(ако имам пари в картата)?Няма ли как да премахна метода на плащане?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма как. Вкарваш кинти и става, ако не - правиш си още един акаунт без плащане, но последствията ги знаеш, вярвам.

П.П. Махни си латиницата от профила младежо, не ти ли правят впечатление профилите на другите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Когато си поръчваш от AppStore платени програми, след първия път, от Apple ти дават определен кредит, който ако не покриеш с картата, не можеш да дърпаш безплатни приложения. Сложи 5-6 лв в картата и свали едно безплатно приложение, после си изтегли парите, които ти остават и няма да имаш повече проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бях го писал някъде, но не си спомням къде. Налей пари в картата, изтегли си каквото там искаш, направи си ъпдейтите (защото и тях не можеш в момента), после влизаш горе в Store/View My Account/Edit Payment Information.

След като отвориш и ако всичко е наред и нямаш задължения ще видиш опцията None, която позволява да си правиш ъпдейтите без проблем и да инсталираш безплатен софтуеър, тоест, маркираш я и Done. Ако искаш да платиш приложение/игра по същия начин си активираш картата.

wsvhq1.jpg

Ба*и обяснението направих. Хаха... biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Обяснението е супер аз това видях сега че с червено ми дава че имам задължения 1.50 евро и значи като ги пикрия трябва да ми даде none отметката. Благодаря ви мн колеги!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...