Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iH8sn0w работи над инструмент който запазва SHSH сертификати за по стари фърмуери.


John Digweed

Recommended Posts

shsh_older_fw_0.jpg

iH8sn0w, автор на програмата Sn0wbreeze за Windows съобщи в Twitter, че работи над инструмент който запазва SHSH за по стари фърмуери.

Дата за релийза на инструмента не се съобщава. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е добре да се работи в насока за доун греид на базебанд модема за 3gs и 4g както вече има решение за 3g боотлодер 5.8, защото вече почти всеки които е светнат се сеща да си направи save на SHSH.

Редактирано от delchoni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма кой какво да се сеща. Всеки който има инсталирана Cydia с влизане в нея тя сама си знае работата щом веднъж и е зададено. А за тези които я нямат (могат да си я сложат в Photos.app :tooth:) има си чадърче за тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако пуснат инструмента по рано от официалния релийз за Untethered Jailbreak под iOS 4.2.1, тогава ще бъде по-полезен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен вместо да мислят пониажаване на бейсбенда,е по-добре да изкарат ънлок!

А бейсбенд 06.15.00 100% ще измислят нещо да го понижат!

Автора на TinyUmbrella обещава рестор на устройствата без iTunes и без сигнатури.... да видим какво ще излезе... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съгласен съм за ънлока! Доста по-важно е хората да може да си ползват телефоните като телефони! Никой не крещи и тръпне да си даунгрейдне ipad-ския бейзбанд.. А и всеки, който го е сложил, е знаел какво прави всъщност. Тук нищо не е писано от месеци за пустото отключване. Четох някъде че до 15 януари трябвало да излезе, ама не ми се вярва....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НЕ ЦИТИРАЙ ПОСЛЕДНО МНЕНИЕ!!!

Ми нещо не съм съгласен с теб ако си примерно с модем 6.15 и на 3gs frimwear 4.2.1 и си с новия боот кво праим тоагава ходим си с зарядните в джоба ли ами като ни потрябва gps или искаме да си изключиме телефона тоя модем е пълна греда за потребителите. Добре че има решение за 3g boot 5.8 което може би значи че ще се измисли и за 3gs решение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

delchoni, ако искаш и с акумулатор ходи, то си е твоя работа. Хората помогнаха с 06.15, а това кой си сложи 06.15 беше личен избор. Само можеш да благодариш на хората от форума и да не занимаваш никой с колко зарядни ще ходиш. Аз и ти ползваме наготово всичко, затова казваме: БЛАГОДАРЯ........ОК?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

/off

Делчо е наш чoвек, малко му трябва да влезе в материята не скачайте така на новите плс!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво го нападнахте човека бре (delchoni) , какво няма смисъл в написаното от него. Съвсем резонен е коментара му. Някой като си е направил ъпдейт, с надеждата да излезе ънлок и след месец чакане ще не ше си слага 6.15, въпреки предупрежденията. Нещо не ви разбирам аз , тези които се хващате за всеки пост и се заяждате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....А бейсбенд 06.15.00 100% ще измислят нещо да го понижат!

Няма такова "животно". И надали ще има. Apple все повече затяга "примката". А и идеите на Джелбрейкърите привършиха. :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

/off

Делчо е наш чoвек, малко му трябва да влезе в материята не скачайте така на новите плс!

Регистрация: 13-септември 09

Нов викаш бил...докога? Цял живот?

Младежи, леко с тона! Никой, никого не е нападал, а аз любезно ви съветвам да не пълните темата със спам!

Всеки има глава на раменете и всеки сам решава какво ще прави с телефона си - ще го джейлва ли, в плочките ли ще го чупи и пр.

delchoni, съвет към теб: чети малко повече и спазвай правилата, които май си пропуснал. Цитиране на последно мнение, цвъкане на шльокавица в статуса на paolo - какво мислиш, че ще го пропусна ли? Ако те видя да мажеш по форума на латиница още веднъж, ще си понесеш последствията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понижение на безйбанда всъщност е възможно, но става хардуерно, съответно не е безплатно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@anthony колега би ли ми казал как става хардуерно като всичко е залято [ процесор и флаш] става дума за моето 3gs

по принцип се сваля флаш чипа налива се на програматор с по нисък боот и се презапоява но когато е залят не се наемам..

Редактирано от delchoni
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...