Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Mac OS X 10.6.6 Update


mupo

Recommended Posts

software-update-300x300.png

Днес Apple пуснаха Mac OS X 10.6.6.

На пръв поглед новото в него е Mac App Store и 10.6.0 Darwin Kernel

10.6.6.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пускам веднага update... Най-интересното ще е appstore.

Идеята е супер добра. Дано по този начин Mac OS X се превърне във водеща OS ;)

Edit:

Направих му сефтето на appstore. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми то много хубаво, ама тия дето не можем да качим ОС над 10.5.8....греда :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деинсталирането на приложения обаче още е по-стария начин ... чрез Trash.

Също така, като гледам има доста малко приложения в AppStore, а за да направят приложение за AppStore програмистите трябва да отговарят на правилата на Apple и да им плащат Developer account ... от което ми се струва, че ще липсват бая приложения ;(

Най-много да измислят начин да заключат файловата система и на Mac-овете ... тогава ще трябва и тях да ги джейлбрейкваме .. :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ние с Хакинтошите малко ще направим пас ... B) , на първо четене sleepenabler-a гърми и kernel panic :mad:

Като се разкара работи всичко :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обосновка на горното мнение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето как могат да тръгват приложения, които не сте си закупили, но имате техният .dmg файл.

http://www.youtube.com/watch?v=Opjej2FPoYA&feature=player_embedded

Накратко - копирате няколко файла(_CodeSignature, _MASReceipt and CodeResources) от безплатно приложение и ги замествате в платено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е временно и скоро няма да може. Просто разработчиците не са чели правилно документацията и проверяват - има файл айде закупено е.

В документацията обаче пише и какво трябва да се проверява вътре, което някой автори не са направили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споко Неоля, и аз въобще си нямам и хабер от Мак.

Днес си взех един, и сега съм го оставил да ме гледа, щото аз го гледах цяла ден и нищо.

Та сега съм горд "първолак" на MacBook Pro 15".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ице, докато проговорите на един език ще мине време :)

Хубаво се гледайте.

Аз така и не се разбрах с Mac :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз накрая след дълга борба успях да инсталирам 10.6.3 iatkos s3v2 на моя лаптоп и сега го разцъквам. Да разбирам ли , че ако ъпдейтна и си запазя стария кеxt sleepenabler , и после затрия новия ще работи с 10.6.6?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз накрая след дълга борба успях да инсталирам 10.6.3 iatkos s3v2 на моя лаптоп и сега го разцъквам. Да разбирам ли , че ако ъпдейтна и си запазя стария кеxt sleepenabler , и после затрия новия ще работи с 10.6.6?

Няма още sleepenabler за 10.6.6 ... трябва да се изчака малко, ако не го махнеш и упдейтнеш ще получиш kernel panic ;) . Без sleepenabler-a просто няма да ти работи sleep-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ице, докато проговорите на един език ще мине време...

Пеше, днес му дадох време да се адаптира, утре или той, или аз. :tko:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

neol 23, работи перфектно този начин на стартиране на кракнатите приложения , а дали знае някой дали вече има откаде да се теглят такива?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам малко проблемче със App Sore-а. Използвам акаунта си, с който тегля приложения на iPod-а си и който е безплатен. Не използвам карта за платени приложения. Защо обаче в Mac App Store, когато избера безплатно приложения и си въведа паролата за акаунта, задължително ме праща на страницата с лична информация и ме кара да избера начин на плащане. Няма я опцията за безплатен акаунт, както в iTunes, когато си правих акаунта.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AngryBirds:

Свали

#

Astraware Solitaire:

Свали

#

Bejeweled 3:

Свали

#

Blocks Classic:

Свали

#

Blush:

Свали

#

Chopper 2:

Свали

patched Chopper 2

Свали

#

Calendar Cleaner:

Свали

#

Enigmo 2:

Свали

Свали Use This Serial JLVQEFLJLIEQ

#

Flight Control HD:

Свали

#

Peggle:

Свали

#

Pinball HD:

Свали

Pinball HD cracked

Свали

#

reMovem:

Свали

#

Shortcuts for Mac:

Свали

#

StuntMANIA:

Свали

#

Textual:

Свали

#

The Incident:

Свали

#

Toki Tori:

Свали

#

Virtual City:

Свали

#

Textual by Kaikz

Свали

edit:

Off-Road Velociraptor Safari By Kaikz:

Свали

#

4x4 Offroad Racing -

Свали

#

The Incident:

Свали

#

Calendar Cleaner:

Свали

#

Victory Day:

Свали

При някои игри няма нужда да се прави каквото и да е за да тръгнат, за това първо пробвайте дали работят, после заменяйте файловете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам малко проблемче със App Sore-а. Използвам акаунта си, с който тегля приложения на iPod-а си и който е безплатен. Не използвам карта за платени приложения. Защо обаче в Mac App Store, когато избера безплатно приложения и си въведа паролата за акаунта, задължително ме праща на страницата с лична информация и ме кара да избера начин на плащане. Няма я опцията за безплатен акаунт, както в iTunes, когато си правих акаунта.

Благодаря предварително!

Въведи кредитна карта. И мен вчера ме препрати - но аз имам карта и за пореден път въведох CVV2 кода от гърба и влязох.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен снощи не ме пита и си свалих и инсталирах приложения от новия AppStore, но преди няколко дена през телефона ме накара да потвърдя някакви нови правило. Мисля, че бяха свързани с личните данни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въведи кредитна карта. И мен вчера ме препрати - но аз имам карта и за пореден път въведох CVV2 кода от гърба и влязох.

Е да но...нямам кредитна карта. Няма ли начин да си е безплатен акаунта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ъпдейтнах и нямаше проблеми , само трябваше да изтривам ati1600comteoller.kext за да си тръгне видеото. Вече си има аппстор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случайно на някой да му се намира Let's Golf 2 HD, Braid и Virtual City (линка не работи)? Също от кой сайтове дърпате приложения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...