Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Android 3.0 Honeycomb


WolfDale

Recommended Posts

Не само, че има "хляб".
И салам има, ама от "Lidl" :tooth:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...просто android е номер едно OS в момента.

Това не го казвай на никой, който поне малко разбира от OS.

Интересна OS- да, но още много и трябва да достигнат производителноста и стабилноста на iOS.

Номер едно, по-продажба на устройства. Да.

Като вземем предвид, че HTC и LG бълват на месец по 15 модела.

Като гарнираме и SonyEricsson и Motorola, са направо шампиони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Андроида наистина е нещо много добро , развива се всеки изминал ден , отворен код е , но има още неща за догонване, аз смятам че ще стане най-добрата ОС , за телефони и таблети , но сега все още не е !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е точно тук не съм очаквал съгласие от вас. Вървете напишете в кой и да е от двата форума за android, че iOS е по-добрата, че да видиме там как ще ви отговорят.

Нека всеки си има мнение. А и опитайте да си дефинирате с точност какво значи "операционна систама" и какви функции трябва да има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дефиниция си има отдавна, не е нужно да се преоткрива -> http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Windows 7 RC :D да речем :):offtopic::wink2:

А относно Андроида има още много хляб и лукакнка да изяде докато стигне iOS както по горе казаха единствено я спасява това че е с отворен код и повечето от производителите се хванаха като удавници за сламка за него.

Иначе бяха тотално потънали с този Symbian и win бозето :) което пуснаха другите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично , присъствам и във форума за андроид , не исказвам мнение на база , това че пишеме тук за андроид , обективен съм на 100 % и безпристрастен , просто има още неща които не стигат за да се получи най-доброто , но рано или късно това ще стане , не го отричам - всичките ми техники ще бъдат с Андроид (даже и хладилника сигурно ) но нека минат още 1-2 години за да кажем "най-доброто"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, бях ти писал но някой го е затрил. Предполагам Alxx :naughty3:

2 месеца изкарах с Android, от Galaxi до Optimus. Респективно от Android 1.6 до 2.1 и 2.2

Не мисля че и 3-та ще е по различна, същата боза.

Какво ново има между тях? А да LiveWallpapers , страхотна екстра.

Не знам за милионите потребители, но това не е моята OS.

Да ме пита като "малумен" за всяко нещо по 2 пъти. За една настройка-10 менюта.

Мерси, ама аз съм си тъп шоп и iOS е идеалната за мен. Тъпа, бъгава и правена за малумните и мързеливи американци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коя ОС е по-добра е второстепенен и до голяма степен абстрактен и теоретичен въпрос.

Потребителят не придобива само ОС, а мобилно устройство с придружаващите го приложения, услуги, комуникационни възможности и поддръжка.

Борбата между Гугъл и Епъл не е борба за надмощие на операционна система, а борба за надмощие на платформа и пазарна философия.

Борба за надмощие на пазара на цифровите услуги!

Всяка от платформите притежава своите предимства и недостатъци.

Безсмислено е яростно да се защитава конкретна компания и продукт, ако разбира се, не сме съсобственици или нейни акционери :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деде, това коментирам. Казвам че Android не е моята операционна система.

За мен като потребител, недостатъците са му в повече от предимствата.

И това е моето мнение, като потребител минал с времето си през всички познати операциони системи.

Въпреки своите предимства и недостатъци вече 2 година съм "закотвен" на iOS.

Явно си паснахме. Всичко което изисквам от мобилната платформа го намирам в iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе то и аз съм вече 3 години, ама все боб не става. Като гледам какви Дзверове се задават, май ще я вдигам и аз скоро (котвата). Определено в Android има бъдеще и то голямо. Колкото до таблет, не мисля да си вземам.

П.П. Един Nexus S, или Sony Bravia биха ми паснали добре в ръчичката. Четворката ще е подарък на някой. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Паживьом, увидим. "Дзверове" със стряскаш като параметри хардуер, но все същия Android.

Защо ли ми е познато, историята с Windows Mobile се повтаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих предпочел това да е пълноценна клавиатура, вместо подобие на PlayStation.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GPower, излязат ли добри ексклузивни игри за него и има ли добър маркетинг и аз се мятам. За сега бих предпочел iOS заради ексклузивността на гейминга, но пък...и не е задължително да е телефон ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте, и аз не съм от най-големите фенове на Android обаче тази версия специално (3.0), виждам една доста голяма крачка напред в сравнение с предишните включително и 2.3 .Не знам на какво ще прилича на живо, как ще се държи, дали ще е стабилна, дали ще е сигурна - просто видеото показва една нова светлина в андроид, която лично на мен ми допада доста ! И което е важно за мен - интерфейса е доста модерен и хубав, до колко е удобен - никой не знае.

Докато при iOS, не съм видял някаква промяна от 2007 година насам (изключвам папки, spotlight search и другите "иновации"). Общо взето тъпчат на едно място - от софтуерна гледна точка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По убаво от моя телефон и мойта OS нема!!! Да живей мобифон:) Не се бийте... Наздраве ::D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic:

Напоследък тема с толкова глупости на кило не бях виждал...

От iOS 1 до 3 нямало никаква разлика. Да - на повърхноста да, няма все същите икони (+ компас). Обаче отдолу - push notifications, geolocation, copy/paste, CalDAV, LDAP, HTML5, A2DP BT audio, и т.н.

И точно това е доброто - отгоре все същото, отдолу разликите са революционни.

Андроид 3 - гледаме някакво монтирано клипче. Да добре изглежда, ама на истинско устройство ли е? Май не. Те и RIM показаха PlayBook (техния таблет), ама все още го няма реално. Да - някой слънчев ден Андроид ще е господстващата платформа за мобилните. Обаче какво от това? Нима Windows не господства на компютърния фронт, но има и място за OSX, Linux и други. Тук обаче нещата скоро ще се извъртят много лошо - Amazon ще прави свой собствен Android AppStor (!!!) и единици ще са отключените телефони (без криптиран bootloader). Т.е. каква е ползата от това че е отворен код при положение че кода е обфускиран и заключен под тонове сертификати?

Да - Андроид ще има по-голям пазарен дял, но iOS ще предлага по-високо качество. И в момента Dacia си предлага автомобилите, но не съм чувал Mercedes или BMW да се оплакват от това...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ти си малко пристрастен. Не са глупости това за интерфейса.

Чудесно е, че са добавени копи/пейст, html5 и т.н., но определено в интерфейса нещата стоят малко старомодно и ограничено.

Едни папки добавиха и това е.

И ти трябва джейл + Cydia, за да си изкараш една тъпа иконка за времето на инфо бара?!

Кога ще видим pattern unlock (което е най-удобният начин за секретно отключване), светлинна нотификация в standby, widgets и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gorgior занимавам се с девелопване на мобилни от около 2004 година и повечето неща ги знам от опит. На другите платформи голяма част са на хартия - да има го в спецификациите, ама като седнеш да го ползваш реално и виждаш Янко отблизо.

Мултитаскинга присъства, но никога не е бил толкова лесен и удобен за работа колкото е при 4.0; За справка на WM се използват допълнителни task managers, подобно е и при Android и при Symbian.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...