Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Моля помогнете всичко друго освен игрите изчезна


chubrinka

Въпрос

дравейте моля за помощ ,направих една глупост без да искам, няма кого да питам ,незнам какво да правяр вие сте ми единствената надежда, та значи инсталирах програмната Ifile за да мога да разархивирам един фаел.излязох от програмата после пак влязох след като я инсталирах ,но без да искам натиснах edit и истрих първата папка не можах да видя какво пише на нея след това програмата ме изхвърли, реших да отворя cydia за да итрия ifile но cydia ме изхвърли рестартирах телефона и като го влючих екрана беше станал черен и :redface: всичко друго освен игрите беше исчезнало даже и setings го няма моля помогнете плс незнам какво да правя, телефона ми е iphone 3g 16 gb

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

ама ако някой ми каже как да го ресторна и след като го ресторна пак ли трябва да се джайбреква телефона предварително благодаря :redface:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...