Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Телефона ми работи изключително бавно.


korn3

Въпрос

Моля за помощ.

С версия 3.0.1 съм и имам фабрично отключен айфон 3г.

Проблема е там,че откакто съм с версия 3 и отидох после на 3.0.1,телефона работи много много бавно,особено игрите,като hero of sparta,и всички малко по-тежки игри.

Махнал съм всичко от сидия,имам само една две програмки.

Дори като отключвам телефона слайдера марда бавно,спира и после пак тръгва.

Лагването като,че ли идва на вълни,дори и на игри който не мардам героя,игри като Siberian,и Sims 3.Играта спира и лагва за секунда през 3-4 секунди,на вълни.

Лошото е,че и на версия 3 ми правеше същите проблеми,и мислех,че с рестор на по-новата версия 3.0.1 ще се оправя,при рестора,дадох Set as new,но като,че ли телефона просто му е тежка версията или аз пропускам нещо.

Споделете някой,ако има същият проблем,моля ви,направо не си познавам телефона,на версия 2.2.1 се държеше супер.

Благодаря ви,моля ви не търкайте темата.

Извинете,ако има правописни грешки.

Промяна:

Оправих някой игри чрез сваляне на последен ъпдейт,игрите вървят много много гладко все едно е 3гс,моля оставете темичката,може да бъде полезна.

Да се надявам,че като цяло телефона ще работи по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Единственото което мога да те посъветвам е да направиш нов чист рестор(само Restore ),после джейл с redsnow 0.8.

Опитай джейл-а на друг комп,ако не стане на твоя. Ако и тогава не се получи-върни 2.2.1,други идеи нямам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Обновявам си всички игри,стари ми са от март,телефона работи перфектно засега,ако пак лагва,ще действам с рестор.

Мерси много,нека всички които им работи бавно телефона да си обновят апликациите помага значително,телефона работи много много бързо.

Лека вечер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...