Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Нещо ми е изяло памета... + сафари с изчезваща история........


mio

Въпрос

Как мога да установя коя програма колко място ми заета като са в самия телефон както и как може да искарам treе с което да видя детаилно всичките неща кое колко място ми заемат...

другото което забелязах под може би сяка ос 3.х и нагоре без значение Iphone 1,2,3,4 , ipad и т.н. когато се посещават доста сайтове дневно историята някакси изчезва от самосебе си?!!?

Следователно ако съм бил в някой сайт и ако напиша първите му букви в полето за адреси после не открива нищо и трябва да го пиша целия което е голяма простотия........ меркурии го няма тоя проблем но е ми неудобен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

На самия телефон не съм сигурен как (освен през Mobile Terminal), иначе ако се SSH-неш в телефона, в командния ред пишеш командата:

# top

В новопоявилия се конзолен прозорец е нещо подобно на Task Manager-а на компютъра и там можеш да видиш кой процес колко памет ти заема. От топ се излиза после с "q" от клавиатурата. Това по повод:

"Как мога да установя коя програма колко място ми заета като са в самия телефон както и как може да искарам treе с което да видя детаилно всичките неща кое колко място ми заемат..."

По повод сафарито и аз го забелязах и е дразнещо, да. Както и, че след извесно време историята се "самоизчиства".

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ахам, само че за да работи, трябва да си инсталира самия top от сидиа...това не е команда, а, както казва Saurik: at-a-glance processes watching tool.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дам, сега включих, че може и да го няма инсталиран като пакет. Освен това (като алтернатива) може да се инсталира и adv-cmds и да се използва "#ps auxw" като команда, с която ще се изведе също доста подробна информация за активните процеси.

П.П. Не съм казвал, че "top" е команда, просто това е командата, с която се стартира. :p

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...