Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iStore Бургас - Никога повече!


HuTPaT

Recommended Posts

iStore Бургас е изключително некоректен магазин! Не си купувайте нищо от там! Едни мои познати ми поръчаха да им купя лаптоп от там и чанта. Купих MacBook-a и изрично попитах в магазина дали ще е възможно да заменя чантата с друга ако не я харесат и ми казаха, че нямало проблеми ... Оказа се на следващия ден, че има проблеми и не само, че не мога да върна чантата, която е запечатана както ми я дадоха, но и не мога да я заменя дори за по-скъпа ... На всичко отгоре те питат от къде си, за да направят преценка дали да бъдат малко по-снизходителни ... КАКВО ЗНАЧЕНИЕ ИМА ОТ КЪДЕ Е ЧОВЕК?

Щях да купя сигурно още аксесоари за лаптопа, но след тази случка нямам намерение дори да влезна в магазина ... Кога ли в България ще започнат да се появяват хубави и коректни магазини ??? Едва ли в политиката на Apple е заложено подобно отношение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оплачи се в агенцията за защита на потребителите. Ако си пазиш всички документи за покупката със сигурност могат да им стъжнят живота. Проблема в България е, че тук сме свикнали да ни прецакват и никой не си търси правата. Съветвам всеки в подобно положение да си търси правата с всички възможни средства - така тези и подобни тарикати ще изчезнат много бързо.

Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям.

www.kzp.bg

Не знам дали ще могат да помогнат в твоя случай, но не пречи да пробваш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не винаги... До сега съм ги търсил три пъти, но само в единия се отзоваха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото помогнаха и на мен, получих писмо в което пишеше "след проверка не бе открито нарушение", и много ясно още на следващият ден бяха преустановени поръчки по телефона и се действаше само по електронен път. Извода, и kzp е една ши...я.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поразрових се в сайта на кзп и открих това :

· Възможно ли е да се замени качествено палто, което е купено преди седмица, защото потребителя е открил, че то не отива на ботушите му?

Потребителят, по българското законодателство, няма право да замени закупена, качествена стока.

Не мисля, че ще земат отношение. Това че се е договорил устно нищо не означава в случая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Убеден съм, че няма да вземат. Все пак на стоката нищо и няма. За уговорката вече е друго нещо. Просто си попаднал на педали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...