Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Телефона ми вибрира при изходящо повикване


Ninaraptor

Въпрос

Тела ми вибрира като потърся някой и той ми дигне и извибрира..също така на лок скрийна не се показват неприетите обаждания..как да го оправя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Това с вибрирането те уведомява че са ти вдигнали "отсреща". Все още не мога да разбера от какво е точно, или е от някое приложение или е от 3.0, но си е готина екстра.

А пропуснатите обаждания дали не си ги скрила с iBlacklist?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Забелязвам, че това става след последния StatusNotifier. Имам непрочетени мейли и понякога се бъгва. Вместо сигнал ми извибрира по веднъж. След респринг се оправя и нотификацията е със сигнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Това с вибрирането те уведомява че са ти вдигнали "отсреща". Все още не мога да разбера от какво е точно, или е от някое приложение или е от 3.0, но си е готина екстра.

При мен се появи, точно след като инсталирах iBlacklist (т.е.- вчера). До този момент, нямах споменатия ефект!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм с последните ъпдейти на StatusNotifier и iBlacklist и нямам такова вибриране...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като нямам непрочетени, вибрацията спира. Според мен си е StatusNotifier.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това вибриране се появява с MCleaner, същото се отнася и за филтрираните разговори и SMS-и.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имам вибрацията, а никога не съм слагал MCleaner откакто минах на 3.0.

Явно друго приложение също предлага тази опция и вероятно е iBlacklist.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам дали съм прав, но ако и вие имате настроен Mail, въпреки, че примерно съм отменил Push, понякога когато набирам, телефона тръгва да проверява Mail-а и вибрира в случай, че имам непрочетено писмо, поне така е при мен.

Вярно, че имам StatusNotifier, но ако беше от него, щеше да го прави на всяко обаждане, а то го прави тогава, когато имам непрочетен мейл. Никога не съм инсталирал iBlacklist или MCleaner. Даже ми се струва, че не е някакъв бъг, защото същото ми го правеше и на 2.2.1, за по-старите не се сещам честно казано.

Но това е при мен, не съм сигурен дали и при вас е точно така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...