Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

3D LCD дисплей на IPod Touch


BANNN

Recommended Posts

Японеца Macotakara спекулира, че следващото поколение IPod Touch ще е с 3D дисплей като 3DS Nitendo. От Apple са подали няколко патента, свързани с 3D технологията. Освен това, анонимен източник производител на LCD дисплеи, който осигурява екрани за Apple твърди, че те се подготвят за производството на малки 3D LCD дисплей който ще се вижда без очила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега от една анимацийка темата ще се превърне в "Кой е по-по-най"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали източника е достоверен , но той казваше , че чайниците вече били измислили 3D TV без очила , но имали ограничение от към инчове . Ако е истина и Ябълката надушат , сокойно могат да го използват на малките екрани на iPhone-a и iPod-а , а може би и iPad-а ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

This 3D LCD panel looks similar to Sharp, corp's LCD which is capable for displaying 3D image without glasses on vertical and horizontal position.

http://www.sharp.co.jp/corporate/news/100402-a.html

Не са чайниците :tooth:

Имам подозрения, че става въпрос за разработилите дисплея за първия iPhone/iPod touch - компанията Dainippon screen Mfg.&Co.

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледането на 3D без очила не са го измислили "чайниците", а Jonathan Post /незнам от каква националност е/, вижте видеото на прототипите. Доста си е ужасяващо мърдането на очите с такава скорост за да се получи 3D ефекта! :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

/незнам от каква националност е/

Французин e.

Очаква се да представи финална версия на този продукт в януари 2012 на CES (Consumer Electronics Show) в Лас Вегас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aми истина си е, тези датчици действат на невроните, а това, че си го гледал като фъни клип нищо не значи, явно на някой се е сторило смешно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се несериозно. Технически е възможно ама като изгледам 10 филма дали няма да ми атрофират мускулите на клепачите... или още по-лошо невронната ми система да гръмне със stack overflow :wacko:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честото гледане на 3Д е доста вредно...

И без друго съм раздразнен, че все повече филми се прожектират така. И това няма нищо общо с отричане на новите технологии, напротив- аз съм технологичен фен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ако е истина, си е изобретение, но за олигофрени. За някоя лудница, да ги довършат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не бих си купил нещо което така може да ми навреди, а изглежда, че може.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха,че то и сега може да гледате 3D от iPhone!

Carl Zeiss произвеждат такива очила,които са специално изработени за Apple!

По скоро 3D ще бъде за софтуера....по точно анимацийте на иконите,както и при някой от скъпоплатените игри...звездички,цветя и бла....бла....!

Това продава,не тухлите на Самсунг и HTC....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, пич, ти разбра ли какво се коментира в темата???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Евентуалното навлизане на 3D дисплейте в Apple устройствата/iPod или iPhone/!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да си призная не мисля,че това ще го видим следващите 2 години...:)))

Apple ще дъфчат с по-големи инчове,повече памет....,но няма да скочат ей така...

А и тази технология е безкрайно недоразвита и дава доста отклонения,не е промотирана в телевизорите,камоли в джобните устройства!

Едно добро пожелание...,една мечта...знае ли човек какво мислят в Apple!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам откъде ги вадиш тези изводи, но си доста назад с материала. Образовай се малко по темата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си достатъчно образован!!!Къде си видял 3D без очила!?Panasonic имат подобен мерак,но до там!

Лабораторни тестове и спекулаций колкото искаш,но изготвен продукт,който да работи и е в предпроизводство!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Nintendo 3DS е с 3D дисплей, който се гледа без очила. А и много марки като NEXUS, HTC вече показаха прототипи с 3D дисплеи без очила :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пичовете дето казаха,че има ограничение в размерите на екрана :))) Ето ей така искам да ме ограничат! Не искам много! :)

http://gizmodo.com/5725149/toshibas-glasses+less-3dtvs-will-hit-the-us-in-40-and-50+inch-sizes

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любчо, Любчоо...да беше ползвал гугъл поне...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...