Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Всичко свързано с батерията на iPhone


Severus

Recommended Posts

И моята 10-ка кара толкова - 7-8 часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6856ba4e73b69f8ea8c41cfacd420639.jpg

d89749ced79ad8810f6c3d335fad591a.jpg

Най-доброто, което съм постигал последно време. Това е след последния ъпдейт преди няколко дни.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как ви се струва това до момента? На 10.3.3 съм:

945fefb46d19adca6e34b703af4c0a24.jpg

d640f637b9f2635ac8bc4f542d69d1d8.jpg

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен е добре, 6sа ми абсурд да държеше толкова, тя 8цата не държи


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сравнение с 6-цата, батерията на Х-а е просто невероятна. Дори само това да беше разликата, пак би си заслужавал ъпгрейда :) 

F8E0DF7F-0042-4A1E-B380-1DCA52E24348.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен няма как разликата от един консуматив, който след няколко месеца така или иначе се амортизира, да осмисля сам по себе си ъпгрейда, но всеки сам си поставя приоритети. В случая- добре, че не е само това разликатаdefault_smile.png

 

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, из нета върви някаква новина, че apple ще сменя батерии на iPhone 6, 7, S и SE за 29 долара. Някой пробвал ли е в българските оторизирни сервизи, дали върви тази промоция? 

 

http://www.idownloadblog.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Навсякъде върви, но у нас не е точно 29 долара, най-евтино е в iStyle - 65 лв, за другите вече не помня, можеш да провериш и сам в сайтовете им. Промоцията е във връзка със забавянето на по-старите модели и е до края на годината, не за постоянно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеално, това не го знаех, преди когато правих запитвания към трите сервиза, беше 89 плюс още някакви, ако искаш на деня да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Експресна смяна за 2 часа е 99 лв!
59 лв е в рамките на два дни!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде видяхте, че в Креатив в 59 лв. Нещо не мога да го намеря в сайта им? А знаете ли колко се доплаща за да ми го направят в рамките на няколко часа, че не съм от София, а не ми се занимава с куриери?

Вече и аз честно казано сериозно започнах да се замислям върху смяна на батерията. Просто се топи ужасно бързо. В менюто пише 84% останал живот и уж, че не е за подмяна. Свалих и едно приложение Battery Life, според което износването е само 13%, но не знам колко вярно показва. 

Дали при смяна на батерията с нова ще има видима разлика, тъй като ползвам телефона с последната версия на iOS 11, а знам, че тя черпи доста от батерията на 6s-a?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде видяхте, че в Креатив в 59 лв. Нещо не мога да го намеря в сайта им? А знаете ли колко се доплаща за да ми го направят в рамките на няколко часа, че не съм от София, а не ми се занимава с куриери?

Вече и аз честно казано сериозно започнах да се замислям върху смяна на батерията. Просто се топи ужасно бързо. В менюто пише 84% останал живот и уж, че не е за подмяна. Свалих и едно приложение Battery Life, според което износването е само 13%, но не знам колко вярно показва. 

Дали при смяна на батерията с нова ще има видима разлика, тъй като ползвам телефона с последната версия на iOS 11, а знам, че тя черпи доста от батерията на 6s-a?

 

 

 

 

84% при сегашните телефони си е плачещо за смяна. Там вече започват спонтанни изключвания, топене на проценти от порядъка на 10+ в рамките на минути и т.н.

Аз, лично моята, която я смених преди месец, ако до края на годината падне докъм 90%- ще я сменям пак декември за 29€.

Чувал съм обаче, че с 11.3 нагоре не се усеща разлика с новата батерия. Ужасно ги топи и нови, и стари....

Аз с 10.3.3 имам малко подобрение, но не бих казал, че е кой знае какво, просто се върнаха около 6 часа и малко usage и 20+ standby.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли да си запиша предварително час за експресна смяна до 2 ч., че не ми се занимава с куриери и да чакам няколко работни дни? И още един въпрос. Прочетох, че не трябва да има предпазни протектори по телефона. Това означава ли, че трябва да се свали и стъклото от дисплея? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли по-лесно да се обадиш в сервиза, който си избрал и да се разберете? Аз лично мога да кажа за iStyle, защото съм избрала тях, но ще сменя батерията есента, преди да дам телефона на дъщеря ми - уговорихме се да проверя преди да отида дали има батерия за седмицата и ми казаха, че става за час смяната, защото казах, че нямам втори телефон и питах колко време отнема. Ако се чудиш защо съм ги избрала, живея на 5 мин от сервиза, а и първи предложиха най-ниска цена без скрити добавки за експресна поръчка и тем подобни. След това не съм проверявала, но няма да се влача из цяла София, за няколко лева, така че това е моят избор. Батерията ми е на 84%, но до есента сигурно ще падне още малко, а и такава цена после няма да има в бг за оригинален консуматив, предпочитам да я сменя, защото телефонът е неразличим от нов и ще се ползва от малката когато си взема следващия. Дано съм било полезна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ли да си запиша предварително час за експресна смяна до 2 ч., че не ми се занимава с куриери и да чакам няколко работни дни? И още един въпрос. Прочетох, че не трябва да има предпазни протектори по телефона. Това означава ли, че трябва да се свали и стъклото от дисплея? 



За протектора - няма такова нещо. Моя го носих в Apple Store и нито ми правиха проблем за него, нито за софтуера че е стар (някои потребители бяха споменали, че отказвали смяната, ако не си с най-новия iOS).
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах интересни неща. Значи ако не пипаш телефона, той си държи доста. Бях на 5% и с пуснат Блутут цяла нощ изкара и на сутринта го сложих на зарядно като беше на 1%

Снощи на Airplane mode 2 часа музика и си седеше на 16%. Сутринта беше на 13%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес засякох по колко харчи 8-цата на стендбай, излезе ми 0.71 процента на час!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам грам причина за сарказъм в случая, но по "модераторски" - може...

[mention=20045]simba4[/mention] - и аз съм с подобен харч

в idle, но понякога идва повече от процент на час в диапазона 80-60%.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...