Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Кой каква кола притежава?


tonygti

Recommended Posts

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    51

  • alex.7777

    46

  • Pe6o666

    28

  • The Shaman

    24

Що се хилиш, бре Адаш, нямаше нищо общо с Европейския ментак......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щото Мазда има само един завод, който не е в Европа, не е и в Щатите. ;)

Едит: от 2010-та, строят завод в Мексико, който е джойнт-венчър със Сумитомо груп, които пък вече де юре са собственици на Мазда. Форд са продали всичко на Сумитомо и остават само стратегически партньор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тука бъркаш.....Маздата е в Бояна, СА9988. Ако я скиваш у Софето спри го, кажи му че си мой и виж на табелката между двете врати на гредата какво пише!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хммм точно за тая мазда и аз знам че имат проблем при 80-120 хиляди километра с дизеловата помпа / някакъв дозатор или нещо подобно/.....докато при моята хонда за 1 година съм сменил само хидравличен маркуч /беше около 450 евро/.....а колегата виждам се занимава с коли .... що не ми препоръчаш нещо до 8-10 бона/евро/.... /няма как за повече ,, каквато и да взема веднага ми скача с 2000 евро горе / ...... искам японско или немско ....без фордове и дачии .... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пише - завод на Форд в щатите. Това е минало бешело, освен това не е Made-In, ами assembled ;)

П.П. 626 има асембълд там, но 6 е сглобявана само в Хирошима.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://answers.yahoo.com/question/?qid=20080527051453AAs593H

хммм точно за тая мазда и аз знам че имат проблем при 80-120 хиляди километра с дизеловата помпа / някакъв дозатор или нещо подобно/.....докато при моята хонда за 1 година съм сменил само хидравличен маркуч /беше около 450 евро/.....а колегата виждам се занимава с коли .... що не ми препоръчаш нещо до 8-10 бона/евро/.... /няма как за повече ,, каквато и да взема веднага ми скача с 2000 евро горе / ...... искам японско или немско ....без фордове и дачии .... :D

За тези пари взимаш спокойно Ауди, Баварец или Мерцедес и автоматично минаваш в по-горен клас автомобили, Ауди трябва да е бензин 4.2, Баварката може и дизел от 3.5 нагоре, Мерца само да не скочиш на 3.5 бензин, че му ядох попарата на тоя двигател на една S klasse

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

каквато и да е ще е дизел .... мислех за една c220 2.2 140 коня , ауди и баварец за тея пари ще е 3-ка/320/ ма вътре са голямо дърво ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По - луксозни са от Хонда, но са далееече като надеждност. Хич не му трябва.

П.П. Адаш, в яху ансърс пишат такива като тебе и мене ;) Ето ти от официалната сводка за 6:

Assembly Hiroshima and Hofu, Japan Body and chassis Class Mid-size Body style 4-door saloon Layout Front engine / all-wheel drive

Mazda's Hofu plants in Yamaguchi Prefecture, Japan produce the Mazda6 for international markets.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мойта може да е била уникат...хихи

Second generation Mazda6 (North America)2009-2012

post-11783-0-99042800-1390418354_thumb.j

post-11783-0-22523900-1390418501_thumb.j

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алекс това за Made in не си прав,аз съм 120 процента сигурен че на моята 3-ка пише Made in Japan от 2005 година е.Сега е малко късно да правя снимки,но за утре ти обещавам,ще ги имаш.

Правена е за японския пазар,не за европейския.1.5 бензин,120 коня.За Япония са Мazda Axela и кубатурата[и не само тя] е различна от тези за Европа.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Assembly Hiroshima, Japan

Hofu, Japan

Flat Rock, Michigan (for NA 2002-2013)

Bogotá, Colombia (for SA)

Changchun, China (for China)

Vladivostok, Russia (for Russia)

просто сглобката е там,но нямат модел както Accord имат Acura / американска / и opel vectra имат американски модел....mazda нямат ...просто сглобката е там ....мое мнение :smile:

п.п.... и на iphone пише assembled in china.... но не го прави китайски ;)

Редактирано от lomski
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хондата обаче, е…Хонда. Точка. По - качествена кола не съм имал. Карал съм скъпи коли, някои с много спорна крайна стойност(разни бутикови изпълнения) - много удобни, много редки, дзверски бързи и пр. Обаче, по - надеждна и безпроблемна кола от Хонда не съм докосвал. iPhone на колела ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора аз се занимавам с коли.......на тази Мазда имаше табелка(оригиналната) MADE IN USA, съжалявам че не я снимах като я продадох, аз съм върл фен на Баварките, имам 3/4 .....Мерца ми е също на сърцето, карал съм мноооого автомобили, но немското качество няма равно, говорим за най-високия клас автомобили, така наречените флагмани....Да ви кажа една тайна.."Хонда вече е с други двигатели от 2005 г насам, не е тази кола която беше.......всеки ден съм сред автомобили, най-различни евтини, скъпи, оплювани и култови....Бавареца и Мерцедес са едни от последните фирми, които слагат собствени двигатели...все още.....една Бентли имах "щастието"да карам..... Никаква разлика от Фолксваген Файтон....че е и с неговия двигател и. Окачване....колите вече не са това което бяха....здрави, надеждни с изключение(все още) на BMW, MERCEDES , AUDI, това си е моето мнение базирано на опита ми, друг е въпроса какви коли продавам на салона.....тези които са масови естествено.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно Бенц :) Я, вдигни капака на дизеловата цет-ка 2013...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2ahu4a8a.jpgyqyny3um.jpgatatyqy8.jpg3ujuqe4a.jpgbame4y8y.jpga3a2ypad.jpg.

Имам един въпрос към Ломски: Правиш ли разлика между Assembly и Made in?Ако не си на ти с англиийския има гугъл преводач.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алекс това за Made in не си прав,аз съм 120 процента сигурен че на моята 3-ка пише Made in Japan от 2005 година е.Сега е малко късно да правя снимки,но за утре ти обещавам,ще ги имаш.

Правена е за японския пазар,не за европейския.1.5 бензин,120 коня.За Япония са Мazda Axela и кубатурата[и не само тя] е различна от тези за Европа.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Ако е правена за японския пазар нали се сещаш от коя страна трябва да ти е волана?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами сигурно се сещам. yza7ajyh.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Редактирано от cezare
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак цитат?!?

сглобена / произведена ... може би ..........искам да кажа че там е сглобяват за техния си пазар но не и направена създадена там ...... ако греша извинете .... Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако седна да карам кола с дясна дирекция, сигурно ще се пречукам :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

u3e6ubu4.jpg

Влюбен съм в тази.. Не става въпрос, че е S-класа.. карал съм и други модели на S включително и 2014, но тази... возенето в нея е уникално усещане.. Спомням си, че бях спукал гума с 160km/h, а колата дори не помръдна.

За дизайн, екстри, комфорт и всичко останало .. давам 10/10 за тази..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Пеше, к'во говориш, сума ти коли със сгрешен волан се карат у БГ, това са камикадзета потенциални, лятото един такъв тръгна да ме изпреварва, отсреща керван не му се вижда края, а този напъва....врата му щеше да си пречупи като щраус се кълчеше в Маздата му, аз не го пуснах нарочно да не вземе да се утрепе, а той като спряхме на Петолъчката ми вика, че не съм можел да губя.....ама аз бях с Бавареца над 300 к.с, а той с Маздичка....дизелче......спасих му живота на тоя.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...