Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

Оправено, имах ядове снощи около новата тема и правих копия, та от тук са дошли пренасочванията. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В случай, че някой не е забелязал с новата тема могат да се сменят цветовете :)

 

newthemee.thumb.png.b8c51ed2f5a2cb3b6c47

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веднага си го "боядисах", тази екстра ми харесва!

Edit: Не мога да пиша от компютъра, цветовете на темата, които сложих вчера също ги няма, не можах и да изляза, чистих кеша на браузъра, но не помогна. Като дам да си редактирам мнението, полето е сиво и празно и не може да се пише в него, ако искам да напиша ново мнение е същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да пиша във форума от мака. Трябва ли флашплеър за да пиша в темите? Опитах и с мозила и там греда.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ми се появява на всяка страница във форума,която се опитам да отворя.Цъкам ignore и на следващата отново се появява.34qlgro.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проба: През телефона май мога да пиша, както и през тапаталк... При мен няма предупреждения през телефона, само дефендъра пищи на компютъра, ама той си пищи от както имахме проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка страница е с предупреждение. И при мен.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече мога да пиша, червените гугълси предупреждения се завърнаха обаче... Цветовете на темата също проработиха, бяха се върнали частично и ми разреши да ги редактирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчистил съм всички прикачени файлове към форума. Имахме червейче което е пренасочвало към зловредни сайтове. Леко по леко ще възтановя всичко. Имайте търпение и всичко ще е наред. Благодаря за разбирането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тапаталк спрян ли е, защото не мога да се логна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що го сложих

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега чакаме от гугъл да ни проверят и да ни махнат един път за винаги от тази блеклиста. Лошото е, че времето за реакция е до 72 часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ни махнат, миналия път беше по-бързо от 72ч, важното е, че откри гадината, другото вече е малко търпение.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През тапата проблем няма, но през компютър работата е много зле. На всяко отваряне на тема пищи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пищи защото чакам гугъл да провери форума и да ме махне от черния списък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече трябва да сме ОК. Някои от антивирусните програми може още да не са актуализирали и да се обаждат. При по следващи ъпдейти ще ни изчистат и от там. 

Сега започваме с възстановяването на стари прикачени файлове. Ако някъде попаднете на липсващи файлове споделете тук за да ги възстановя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли бутон "първо  непрочетено менние"? Инак новата платформа ми харесва ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми то не е спирало да има такъв бутон:

 

56d2e134ed0c8_firstunreadtopic.thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, продължава да намира някакъв tool, който се счита за вирус. Според мен няма да се оправи с ъдейт на дефинициите. Най-вероятно наистина върви някакъв шибан скрипт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи, три седмици се мъча да го открия. След като се убедих, че сам не се справям наех професионалисти. Заедно два дена търсихме и колкото и да трием препратките идиотчето си седи. Тоя идиот мишкува някъде в някой скрипт във файловата система и не се дава, доста добре е маскиран. Накрая се ядосах, изтрих форума и го инсталирах на чисто. Свързах го с базата с данни и всичко заспа. Идиота, хубавото е, че не е изцапал базата. То това е malware и той не живее в базата. Пуснах на гугъл хубаво да ме прегледат и след прецизно ровене(дадох им повечко права) ми казаха, че вече съм чист. Сега единствено остава антивирусните да опреснят базите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже в 10:05ч. започнаха процедура от гугъл по премахването на домейна от блеклиста, ще са необходими 72 часа, за да бъде премахнат напълно от всички препратки. Вие след това ще трябва да си изтриете кешовете от браузерите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен дефендъра мълчи, сутринта го пуснах на пълно сканиране и изисти всичко, после не бях влизала през компютъра до преди час някъде и нароно се "разходих" из форума, но си мълчи, явно този път вече сме се отървали наистина!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...