Премини към съдържанието

Подобрения по форума/сайта

Recommended Posts

Ок не е такъв проблем.Нали всички се стремим форума да става по-добър

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 827
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

• Aveliky

179

• dessyteneva

67

• Alxx®

44

• The Shaman

42

Топ автори в тази тема

Популярни публикации

Вече всички могат да харесват колкото поискат(няма ограничения), ааа и новините от калдата ги спрях...

Незнам дали някой го е казвал досега, но лично аз смятам, че тези "новини" от калдата просто трябва да се спрат. 99% от нещата които са на предната страница нямат нищо общо нито с iphone нито с Apple

Проблема с непрочетеното съдържание е решен. Вече не бълва по няколко поста а само теми, без значение колко непрочетени поста има.

Добавени снимки

Ще си дойдем на думата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен новините от kaldata правят много спам.Незнам дали по-голяма част от потребителите ги интересува "новия бюджетен смартфон с андроид.Поне да постват само новини свързани с Apple

Голяма част от потребителите се дразнят и когато видят, че някой на пазара освен ябълки продава и круши. Целта на форума не е да фанатизира и зомбира потребителите си, а да им създаде условия да се информират за проблемите и решенията им свързани с тяхните устройства. Това, че има статии за андроид устройства или телефони на Нокия в никакъв случай не вреди на някой, който се интересува от IT технологии. Дори трябва да се радвате, че получавате тази информация. Все пак този свят не е само Ейпъл.

Друго ще е ако във форума се появят ръководства за Нокия и андроид. Тогава да, съгласен съм да има сърдити.

А относно спама - създават го същите онези потребители, за които споменахме по-горе. Примери: наскоро някъде из Ейпъл форумите зачетох тема, че има оплаквания от потребители по западните форуми от проблема с батерията на iPhone4S. Веднага двама трима (които дори нямат S-ката още) ревнаха, че това не е истина при тях всичко си било ОК и че някой видиш ли иска да омаскари Ейпъл. Друг пример: Преди време излезе статия в която Майкрософт представиха концепция за новата си мобилна ОС WP8. Веднага изскочи един пич, който най-компетентно ни разясни със старите клишета как видиш ли нищо не става от тази ОС, как забива, как на тъчскрийновете на другите телефони трябва да седнеш та да ти отчетат и и все такива умни неща.

Та както каза Сашо по-горе, казвам го и аз: щом не ви интересува дадена новина - не я четете, но не пишете простотии и не се излагайте!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не виж никои не е фанатизиран.Аз приложението на калдата го чета редовно.Обаче това пускане или анонсиране на "ниско-бюджетни смартфони с андроид" всекидневно ме дразни.Сигурно са ви попадали в ръцете и знаете,че определението смартфон не им стои добре.Ама здраве да е.Пак повтарям,че всички се стремим ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро ще има мод в който всеки от профила си ще може да изключва тази секция. Тогава ще сложа и статистика на мода. Вярвай ми няма да са много. Не се впрегайте на различни от Apple новини. На 90% от потребителите във форума са IT заинтересувани и по тази причина ползват Apple. Намерили са в iPhone - стабилния телефон и в iOS - стабилната OS. Всички обаче четат по другите форуми или новинарски сайтове новините за другите устройства. Точно по тази причина сложих тоя робот, за да можете да получавате инфо за новите придобивки на другите марки директно от форума, който най много посещавате. Не бъдете егоистични и се примирете с факта, че Apple не е единствената фирма за мобилни телефони. Аз главно не бих ползвал телефон различен от iPhone и компютър различен от Mac, но това не ми пречи да следя другите марки какви ги вършат, напротив, доставя ми удоволствие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обаче това пускане или анонсиране на "ниско-бюджетни смартфони с андроид" всекидневно ме дразни.Сигурно са ви попадали в ръцете и знаете,че определението смартфон не им стои добре. ....

Ти лично как ще знаеш, че телефона, който си избрал е най-доброто за теб, ако няма ревюта на конкуренцията?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок.Не искам да създавам конфликти.Ясно е,че щом на по-голяма част от потребителите са им интересни ще ги има.Може би при мен проблема е ,че чета там и се дублират.А за телефона след като един приятел ме помоли да му кача скаип на 1вата галактика и разбрах,че повече не искам да го пипна :).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма конфликти! Просто разяснваме недоразумения. Не можеш да се сърдиш в хлебарницата , че продават ръжен хляб, само защото ти, семейството ти и приятелите ти харесвате бял или Добружа.

Не си харесал телефона на приятеля си и не си си взел такъв. Аз имам Айфон, но брат ми има НТС и ме кефи да го разцъквам и ръчкам. Интересувам се от всички мобилни ОС-и, но не мога да си купя всички телефони. Начина за се запозная с новостите е като чета новини. Трябва ли да чета 20 форума, като може да чета един и когато нещо ме заинтересува да се насоча към специализирания такъв? :smile:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре 18.11.2011г. в 11:00ч. започвам цялостна профилактика на сървъра на който е разположен форума. В 11:00ч. форума ще бъде спрян и се надявам бързо да приключи процедурата. Не мога да кажа кога ще приключа и по тази причина не давам краен час. Лек ден Ви желая.

Форума е преместен успешно. Малко ще има проблеми с инструмента, но се надявам да се разреши скоро. Форума трябва да е в пъти по бърз. Очаквам да споделите мнение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инструмента е оправен, до минути и фирмуера ще е готов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата е очевадна - лети.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички инстроменти работят. Може да срещнете неработещи линкове или снимки към поддиректории, които ще портна по късно. До довечера се надявам всичко да е по старуму, но в пъти по-бързо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не само е по–бърз, но при мен изчезнаха бъговете, заради които се налагаше при отваряне на страница да стопирам процеса и рефрешвам отново по 3–4 пъти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разлиствайки го имам чувството, че в ръката си държа iPhone 5. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оооо, да! Определено има разлика :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новият шрифт ми е все още малко странен, но иначе откъм бързодействие е по-добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не Ви харесва шрифта, мога да върна стария.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aveliky няма смисъл, според мен си е много хубав шрифта, просто им трябва време за да свикнат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, че не ми харесва, просто като съм свикнал да гледам форума по един начин, всяка промяна ми прави впечатление. Както каза колегата, въпрос на време да свикна(ем).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам вие за кой шрифт коментирате, но на мен не ми е удобен този от известията по мейл. Може би още не са настроени, но преди излизаха хем по–едрички, хем като директно съобщение, а не като цитат (в рамка), пък и се виждат тагове и т.н. Хем трудно се чете, хем – грозничко. Ако може да се форматират известията както бяха, ще е добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я снимай да видя какво получаваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другите, които днес получих след възстановяване на функцията, ги изтрих.Само това остана:post-137-0-30136900-1321805318_thumb.png

Само че при мен в мейл клиента е съвсем, съвсем дребно, не както се отваря тук, въпреки, че съм задала в него голям размер на шрифтовете, и съм сложила по–ниска резолюция...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Aveliky unpinned this topic