Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iMessage


shikera

Recommended Posts

  • Отговори 107
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    10

  • johnnybravo

    7

  • gogi6

    7

  • Jekylll

    7

Дори не е нужно да си на 3G, а може и на Еdge. iMessage минава и тогава, просто го праща по-бавно. Само да уточня че съм на М-Тел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двата ли са с FW > 5?

И двата с 5.0.1!Преди нямах проблеми!От 2-3 дни нещо се бъгна!Интересното е ,че не винаги го прави:(Горе-долу 50:50

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време и на мен ми направи някакви проблеми и прекъсвания. Пробвай да изключиш iMessage и да го пуснеш отново. Тогава на мен така ми се оправи, иначе ми ги пращаше само като нормални съобщения. Между другото аз ползвам само iMessage през и-мейл акаунта, а не през телефония номер. Пробвай така ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Attacher може да си отворите всякакъв вид получен файл в iMessage,може да си го свалите от Сидия ,безплатен е !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

При мен когато приятелката ми ми изпраща imessage от нейния тел тя си пише където си пише и съобщенията през оператора(и там получава), а на мен ми пристигат от все едно от др. контакт, от email-a й (дори и когато съм добавил email-a към контакта излиза втори път същия контакт). При нея няма Caller ID в Receive At и полето където пише телефония номер отпред не пише Phone и номера а Error и номера... Има ли как да се оправи това, така че да е всичко на едно място?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова объркано си го написал, че се опитвам да разшифровам какъв точно ти е проблема. Първо кажи какъв е телефона на приятелката ти и с какъв firmware е. Не разбрах как така ти пристигат смс-и "все едно от др. контакт", виж дали не се дублира телефонния номер или мейла й с друг съществуващ контакт. В "Receive At" трябва да ти изписва телефонният ти номер и мейла ти, а в Caller ID избираш кое от двете (тел. или мейл) да се изписва на този, на който му изпращаш съобщение. Дай повече подробности бе човек и пиши разбрано, за да може да ти се помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4-ки и двата телефона тя с 5.1, аз с 5.0.1, няма дублиране на номера или мейли. Когато тя ми прати imessage на мен в message app-a не ми излиза при съобщенията които тя ми праща през оператора, а все едно е получено съобщение от нов номер (за номер ми изписва имейла й), а при нея и двете са на едно място (нормалните зелени, imessage сини)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз направо се отказах ;)

То и аз съм пред отказване. cantonov дай някакви скрийшоти, че с текст се е видяло, че няма да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влез в настройките на iMesages и задай за калер ид, номера а не мейла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

при мен пробвах и с имейл и номер за Caller ID, а при нея липсва Caller ID да се избира(мисля че е защото при в Receive At там където обикновено пише "Phoen +359 89 ------" при нея е "Error +359 89 -------" и то остава като възможност само имейла)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4-ки и двата телефона тя с 5.1, аз с 5.0.1, няма дублиране на номера или мейли. Когато тя ми прати imessage на мен в message app-a не ми излиза при съобщенията които тя ми праща през оператора, а все едно е получено съобщение от нов номер (за номер ми изписва имейла й), а при нея и двете са на едно място (нормалните зелени, imessage сини)

Добави си в контактите, във визитката й, освен номера и мейл-а. Тогава ще ти изписва името й и ще са на едно място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се обърках... :huh:

Ресетни network settings

Ако не се справяш, давай на лс да се разберем къде да го видя тоя телефон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Привет на всички :)

И аз имам проблем с iMessage-то.

Аз съм на Мт и с абонати на Мт няма проблем да изпращам iMessage.

Но моя приятелка е на Вив. и към нея не мога да изпращам този тип съобщения. Тя към мен без проблем...

Същия проблем имам и към хора, които са в Европейския съюз...

Някаква идея?

Настройките и на двата телефона са идентични.. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай на спрян нет от картата и пуснат wi-fi да и изпратиш. Ако стане, вината е в ментел и обяснението е доста просто - ограничават авантата, проблемът е че трудно се доказва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Някой друг да има проблем с активацията на iMassage и FaceTime, след чист рестор към 6.1 без джейл, без върнат бекъп /Глобул... ако има значение, ама не мисля/ ?!.. Вече 2 дена стои при мен на изчакване за активация. Проблем в моя телевизор или пак ябълката са оплескали нещо? На iPad-a s 5.1.1, всичко работи без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудо, преди малко ми се активира номера за iMessage. Бях си пуснал телефона на 3G (след ъпдейта към 6.1.1) и днес случайно се сетих да пробвам пак активацията. Мина за 10тина секунди и в момента са ми активни и телефонният номер и пощата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от снощи съм с 6.1.1 и от както съм я инсталирал опитите да активирам iMessage бяха неуспешни. Така, че според мен тази теория отпада.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...