Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Installous / Проблеми и крашове


vanko777

Recommended Posts

Почвам много сериозно да се изнервям с глупостите и непрекъснатите вопли на Нина,, която очевидно нищо не чете, но много се кефи да е обгрижвана, и то за елементарни неща( в случая- директорията на Installous за даунлоуд и инстал

на приложения, която не само е елементарно сам да откриеш, стига да поразгледаш настройките, но и която собственоръчно указах няколко версии по-рано, и няколко страници назад тук; а и очевидното смесване на ръчен инстал на ipa и deb, и последиците във файловата система), а и още повече -от липсата на адекватна реакция на хората, приели да се грижат за чистотата и реда във форума.

Слледващият път резултатът за въпросната няма да е само 3 точки!

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Дайте някакво репо, където има Installous кракнат за OS 4.1, че в Sinful единият е стара версия, а другия иска Appsync 4.0.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с installous 3.3.3 на iOS 4.1 - когато вляза в раздела ъпдейт първоначално излизат програмите, които имат по нови версии, но ако превключа на някой друг раздел и се когато се върна обратно те изчезват. Също при сваляне на някое приложение, точно когато приключи и дава някаква грешка за част от секундата и изчезва сваленото приложение. Някой друг сблъсквал ли се е с проблема или просто има несъвместимост с новата ОС?

Моят проблем е идентичен и се прояви след преминаване от 4.0 на 4.1 и намесата на limera1n.

П.П. Проблема при мен се реши след преинсталиране само на AppSync for 4.1 от http://cydia.hackulo.us/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато се свалят и се намираш в сектора Downloads веднага изчезват. Само цъкни на Browse или Search и като се върнеш ще може да си ги инсталираш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Става въпрос за IPad 3G FW 3.2.2 , jail с limera1n .

След jail-a му сложих Installous от репото на hackulo.us и след като изтегля нещо то автоматично се изтрива. По принцип видях,че в Settings на Installous има опция Delete Automatically, но тя е на OFF .

Някой има ли идея каква е причината ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като го свалиш превключи на друг таг, Сетингс например и след това се върни на Downloads. Тогава ще видиш сваленото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане НЕ СТАВА ! Пробвах го още като стана проблема ... все пак ми се случва на iphone-a постоянно !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, дай на ON, остави го да изтрие нещо свалено и после на OFF. Ако не ще - триеш/рестарт, чистиш logs и качваш пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам подобен проблем....но след като анализирах повечко, установих че приложението НЕ се додърпва цялото и затова изчезва.

По някаква странна причина спира до някъде и край, трие си се.

Другото което забелязах, но незнам за къде е да се напише, вече 3то (май) приложение ми "реве" след като го дръпна че е "Pirate Copy" на програмата/играта и излиза през 2 секунди на екрана и не позволява да се играе/работи с приложението/играта. Явно или не са "излекувани" както

трябва, или нещо друго става :censored2: Ако някой има идея моля да сподели.

Благодаря.

Редактирано от amaret0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първия ти проблем е свързан с Filedude, доста са пренатоварени, разбираемо е. За втория си прав, не както трябва кракнати приложения. Пише си кой е кракера, ползвайте проверени такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman,

има едно ново приложение "Measures..." нещо си, там има няколко "кракера", и на всичките ми изписва това. Самото приложение като го пусна прави нещо като "Installing", после "Updating", вътре в самото приложение, и тогава "бълва" това съобщение за "Piracy..."..алабала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъпото е, че проблема не е само в това приложение, ами се появява и в други..ново-ъпдейтнати...което според мен си е притеснително.

(да, връщането в предходна версия оправя нещата...)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

neol23,

в тоз ред на мисли, може би е добре някъде да се изведе списък с "качествените лечители" някъде. Че да се знае, предполагам е добра идея :)

(Аз сефте ги чувам) ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във форума се пускат основно проверени приложения. Ползвайте го. Да се върнем на темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема при мен правеше "Activator" . След като писах тук реших да ресторна и да го сложа наново. Пробвах след това да дръпна Calculator и нямаше никакви проблеми... след това реших да го почна по метода на изваждането (не бях инсталирал много работи) и 1во сложих Activator. Като тръгнах да тегля наново Calculator ... пак същия БЪГ ;) . Пак рестор и сега лети :) ! Мерси за помощта на всички !

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои apps качени в apptrackr през последните няколко дни се теглят в 0кб ipa, които (очевидно) не стават. Случи ми се с няколко вече - тегля през Installous, но не се появяват в изтеглени. После като изтеглих същите програми/игри на компютъра установих, че всъщност са 0кб файлове. Не знам защо така са ъплоуднати в самия сайт.

п.с.

Не е задължително това да е проблемът и при вас, просто го имайте предвид като една от версиите защо не ви излизат в Downloaded секцията на Installous.

Редактирано от Sisq0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с installous-а тегла си приложение инсталирам и всичко е ок НО като го стартирам ми се затваря след около 2-3 секунди на какво може да се дължи. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорено е по въпроса, но все пак... Гледам, че си с 3G, обърни внимание да не теглиш arm7 версия, която няма как да подкараш на твоя телефон. Обърни внимание и на изискванията на приложенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с installous-а тегла си приложение инсталирам и всичко е ок НО като го стартирам ми се затваря след около 2-3 секунди на какво може да се дължи. :)

Свали по-стара версия или версия от друг кракер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за хелпа като пробвах с по-стара версия стана. Тъпото в случая е че на някои приложения няма как да разбера armv6/7 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@jabkata

Прочете ли изобщо моя пост тук или толкова беше трудно да се прочете тема с три страници?

Преди да се задават въпроси, моля четете, хора!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Тъпото в случая е че на някои приложения няма как да разбера armv6/7 :)

Пробваш и пишеш отзив ако не става. Ние що си трошим у-вата, според тебе?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...