Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iTunes - 1GB Other files?


didoriginal

Recommended Posts

Пак трябва да ти тегля думите с ченгел:

В tmp провери ли? В User/Documents/Installous/Downloads?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

При мен как стана:от 3гб на 0.22гб

DiskAid-инсталиран при твоя случай за MAC

1.Отваряш итунс,свързваш тел. и махаш отметката от sync music,ще те попита дали да запази промените:ДА, не се коси ще си върнеш мзикалните файлове обратно.Разконектваш телефона.Затваряш iTunes.

2..Конектваш го отново и отваряш DiskAid.Отляво ще видиш папка File system подпапка Media и търсиш папка iTunes_Control.В нея намираш папка Music,отваряш и ще видиш много папки,започващи с буквата F.Пример F01,F02,F03,при мен бяха до 48.ИЗТРИВАШ ги всичките.

3.Пускаш итунс отново и направо синхронизираш без да пипаш нищо друго.Това ще изтрие музикалните фаилове в телефона,няма сташно ще ги върнеш отново.

4.Разконектваш отново и REBOOT на телефона.

5.След reboot kонектваш телефона otnovo s iTunes и слагаш отметка на music sync,синхроизираш за да си върнеш музикалните фаилове в телефона.

VOALA:Others изчезна,поне при мен

Останалите 0.22гб,който ми останаха мисля че са файловете от сидия,които няма как да ги разпознае iTUNES

Надявам се да съм помогнал :smiley-face:

При мен се получи.Останаха 0.22 както писа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май тук е мястото да питам защо при всеки синк с айтунс като преминат всички стъпки на синхронизацията накрая на статус бара ми показва все едно синхронизира 3-4 песни, които всеки път са еднакви. Преди имах проблем да синхронизирам някои песни, защото бяха "Protected" и си мислих да не би да е от това, но проверих въпросните песни и не са блокирани...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Т'ва протектед е няква блокировка от компа. Тюнса не работи с DRM и не е това причината. Виж, пробвай схемата от горния пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не, наскоро се опитах да си кача една песен и ми седя сива с въртящо се колелце все едно синхронизира. Поразрових в нета и се оказа, че това е защитен файл и в пропъртийс на файлчето има опция Unblock. Това реши проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, за да не отварям нова тема пиша тук. На Iphone 4 паметта му е само 6 гигабайта.

Ресторнах го като нов, с версия 5.1.1, пак същото. Някой да знае нещо за този проблем ?

Купен е за 16GB.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

При мен има проблем със заета от нещо памет, която не мога да освободя. Изтрих всички папки в File system /Media /iTunes_Control/Music, както пише в по-горните постове, изтрих хисторито и бисквитките на сафари, всико от мейла, но още имам 1,2 гб other files. Около 1 гб се получи при опит за сваляне на iGo primo. Програмата уж се свали от инсталъс, но не се появи в даунлоудс и съответно нямаше как да я инсталирам или изтрия. Някой може ли да каже дали я има някъде и как да я махна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...