Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

3GS 41 седмица и jail & unlock 3.1.2 с blackra1n


veravera

Recommended Posts

Недей, по-скоро рестор до 3.1.3, за да изчисти всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Restore-нах до 3.1.3, всичко мина нормално и сега ще го ползвам с глобулска карта докато излезе jail и unlock.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги. Пиша за пъреи път в този сайт затова се надявам да сте по-снизходителни в началото.

Взех си телефона на името на един приятел, но докато ида да си го взема от тях минаха няколко дни и той завалията го закачил за Тунито и станала белята. Беше го пробвал със снежец, дъжд и де що имало. Беше го збозил много яко. Обаче успях да сваля версията от 3.1.3 на 3.1.2, но беисбанда естествено си остана 5.12.01 Ако знам че ще излезе решение чак след 20г. ще го убия и ще ида да го излежа. Тъкмо като излизам ще си ползвам телефона.

Изрових целия нет за всеки случай върпреки че съм 99.9% сигурен че няма решение, но вижте на какво попаднах http://www.3gsunlock.co.uk/buy.html

Изкушавам се да го пробвам. Нека ако някой има инфо да драсне някой ред.

Мерси за вниманието и се надявам за в бъдеще да сме си полезни.

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

niksan76, Не се заблуждавай!!!

И не трепи човека де :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не знам какво да правя. Знам че сигурно е менте обява но е през Пей Пал и това поне ме успокоява малко. Ще жертвам 25 лв. и ще платя пък да видим какво ще излезе. Дано обявате не е само за английските ябълки. Ще ви държа в течение за резултата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще получиш много любезен мейл, в който ще пише, че парите ще подпомогнат разработката на ънлок, тъй като още е в разработка. Когато някой от познатите нам лица разработи ънлока - ти ще получиш това което и ние, само че си прецакан с парите.

Чувал ли си израза: "Човека взе парите, каза - ще видим."?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно си прав, защото още нищо не се е чуло за ънлок, но пък тук пише че става за 5 мин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо искаш мнение, като не се вслушваш в него?

Като толкова държиш, дай си парти и ще видиш, че всички тук са прави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любопитството ми надделя. Платих на съответния сайт и след 2 мин. получих мейл с линк в него. В мейла пишеше че ми пращат ънлок за 3.1.2 и техните софтуерни специалисти работят по 3.1.3 версията и щом намерят решение ще ми го пратят. Линка съдържаше снежеца и черния дъжд представете си. Дадох ги на пей-пал веднага и сега чакам да си ми върнат парите. Бях сигурен на 99%, че е измама но имаше и 1% вероятност да е истина. Всички знаем че ънлока се бави най-вероятно умишлено и ще излезе или платен или ще го забавят повечко за да обхванат повечко версии. Няма да се изненадам ако го забавят и до лятото когато излезе новия Ифон с 4.0. Ето това е от мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На твое място ще пиша мейл на ГеоХот, в пакет с копие на този, който си получил. Иначе , горе ти бях писал точно какво ще се случи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто ми беше любопитно каква е измамата и то даже през пей-пал. Много нагло. Ми прав си може и да драсна един мейл и на Гео. Аз без друго препращам скриншот от обявата им за 3.1.3 + техния мейл с това че ми пращат 3.1.2 на пей-пал тъй че ще му пратя и на него въпреки че на него кво му дреме. Но все повече се убеждавам че този път "човекът" ще продаде ънлока и ще бъде платен евентуално за което го и бавят. Но дано греша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:rolling: Баси наглеците :nocomment:

Пълно е с мошенници ама и ти не слушаш!

Пращай на Гео и ни дръж в течение :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога не е имало 1% вероятност да е истина. Докато има балъци ще има и тарикати. Няма да си видиш парите. Тези хора са по-умни от теб (след като им плати въпреки всички предупреждения) и са си изпипали нещата. Никъде не са казали точен срок кога ще ти го отключат. ПейПал няма да ти върнат парите. НИКОГА не е излизал ънлок от други източници, освен познатите нам и винаги е бил безплатен. Не мога да повярвам, че и наш член се вързал на толкова тъп номер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам за въпроса, ako ви се стори глупав, но не ми се експериментира. Ползвам 3GS/32GB, ФО, 43 седмица. Ако си сложа 3.1.3 и го джейлбрейкна с Blacksn0w RC2 ще трябва ли пак след всеки рестарт на телефона да му пускам Blacksn0w RC2?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо ми кажи къде прочете, че Blacksn0w RC2 джайлбрейква който и да е фирмуер?

Blacksn0w RC2 само отключва бейзбанд 05.11.07 при версия 3.1.3, но тава е възможно само ако си преминал на тази версия с custum фирмуер който не променя бейзбанда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за неуместния въпрос, знам че не му е тук мястото, но не ми се пуска нова тема, а подобна не открих.

Някой има ли си на идея коя седмица са Айфоните които се продават в момента в глобул и с коя версия са на софта 3.1.3 или 3.1.2? Имам възможност да сменя в Глобул моя с нов. Моя е 41 седмица и това е добре, но е 3.1.3 и ми писна да чакам вече. Мисълта ми е че ще взема след 50-60-та седмица това е почти сигурно, но да не стане така че да взема и някой с 3.1.3, че ще се гръмна след това. Ще стана за резил .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. Значи ще си чакам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех, че годината има 60 седмици :) ...

Нов от ГЛОБУЛ ще бъде 100% с 3.1.3 софтуера, освен ако не ти изкопаят от някъде някой залежал и забравен от преди година ;) ... Ама силно се съмнявам!

Това не е вярно! Днес купих от Глобул айфон 3ГС. Софтуера му е 3.1.2, а серийния номер **0059*****.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както си написал в една друга тема, която ще замине в коша, купил си демо бройка, която виси на витрината им сигурно от поне 8 месеца. Това не смятам, че е критерий какви телефони продават в Глобул. Ти ли ще му върнеш парите на човека, ако се окаже, че си го подлъгал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както си написал в една друга тема, която ще замине в коша, купил си демо бройка, която виси на витрината им сигурно от поне 8 месеца. Това не смятам, че е критерий какви телефони продават в Глобул. Ти ли ще му върнеш парите на човека, ако се окаже, че си го подлъгал?
Не съм купил телефон от витрината. Чисто нов неразпечатан. Просто познавам хората там и ми го препоръчаха. Не мисля че е по-различен от останалите, освен че са му качени повече програми. Само искам да успокоя човека че телефоните които се продават сега са с 3.1.2. Преди малко се обадих да проверят друг чисто нов телефон.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега не смея да ходя на сляпо. Ще се откажа от 41-ва седмица новия бейзбанд за да взема по-високата седмица но със стария модем и ще се пазаря в Глобул, че уж телефона гасне и прави проблем само и само да го сменя, но не мога да се излагам да ги питам и да търся 3.1.2. Ще ме изгонят и ще ми го треснат в главата телефона. Аз нямам познати и връзки в оператора за да проверявам версиите на софта и модема. Благодаря все пак за отзивите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Срам , не срам - с бакшиш на подходящия човек, всичко става. Разтърси се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любопитството ми надделя. Платих на съответния сайт и след 2 мин. получих мейл с линк в него. В мейла пишеше че ми пращат ънлок за 3.1.2 и техните софтуерни специалисти работят по 3.1.3 версията и щом намерят решение ще ми го пратят. Линка съдържаше снежеца и черния дъжд представете си. Дадох ги на пей-пал веднага и сега чакам да си ми върнат парите. Бях сигурен на 99%, че е измама но имаше и 1% вероятност да е истина. Всички знаем че ънлока се бави най-вероятно умишлено и ще излезе или платен или ще го забавят повечко за да обхванат повечко версии. Няма да се изненадам ако го забавят и до лятото когато излезе новия Ифон с 4.0. Ето това е от мен.

Тази сутрин получих мейл от Пей-Пал, че въпросната фирма им е поднесла най-изкрените си извинения за случая и ги уверяват, че ънлока за 3.1.3 вече е готов, в момента го тестват и веднага ще "Ми" го изпратят. Написах им на пей-пал, че в офертата пишеше получаване на ънлок за 5 мин., но съм измамен и ако ще да дойдат сега и да ми го отключат собственоръчно пак си искам парите и имам намерение да ги съдя. От пей пал ми отговориха, че съм в правото си и те държейки на коректността ще заведат дело от мое име на въпросната фирматаи и парите ще ми бъдат възтановени.

Това е от мен колеги. Исках да Ви държа в течение за случилото се защото ако ние не се опълчим срещу подобни фирми фантоми, никой друг няма да го направи и ще сме си прецакани винаги. Останете със здраве и приятен ден на всички фенове на Ябълката.

Редактирано от niksan76
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо ново не ни казваш, а на всичкото отгоре и ти го казахме на предната страница, но ти инат пак си правиш каквото искаш. Защо тогава се допита до нас?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо ново не ни казваш, а на всичкото отгоре и ти го казахме на предната страница, но ти инат пак си правиш каквото искаш. Защо тогава се допита до нас?

Колега допитах се, защото исках да видя дали някой от Вас е попаднал на този линк. Предполагах, че е измама но ми бе любопитно какво ще измислят. Не веднъж съм се сблъсквал с подобна измама и винаги съм си получавал парите обратно през пей-пал. Направих го с цел пей-пал да обърнат внимание на сайта и да няма други измамени, но явно не се гледа на подобна постъпка с добро око ,тъй че спирам да пиша в темата. Съжалявам, че ви изгубих времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...