Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тема за велосипедния спорт


inutero

Recommended Posts

И аз виждам само 27,5'.

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

29" е кон. Виж ако има 27.5" вземай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ща 27.5". То си е 1:1 с 26". А и не виждам да имат дилър в България. Отвън ли трябва да заръчвам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Grievous, за теб е като кон, ама за мен си е супер! Само при брутални спускания ми пречи, че е 29".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, че то 29" не е ли само за спускане?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами с 26" спускането е удоволствие, но за преходи предпочитам 29". С 26" завоите се взимат по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Привет Колеги!

Каво мислите за това колело?

http://allmountain.bg/shop/v/158-ram-ht-two1-29.html

Или това?

http://bikescenter.bg/velosipedi-bg/planinski-bg/cross-country-29-bg/velosiped-cube-analog-29-2015-bg?sort=p.price&order=ASC

Предстои ми покупка и се спрях на тези.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Cross, но все пак и Grievous да си каже тежката дума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз не съм чак толкова разбирач, но в случая щях да взема RAM-а. Управлението е SRAM, но е за предпочитане пред Alivio и Altus.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами CROSS също е вариант. Дори една Euphoria мисля, че ще ми дойде добре. Даже имайки в предвид ръста ми от 172 см. смятам, че размера на гумите от 27.5 е по-добрия вариант за мен. Аз хубаво в началото отидх за Drag zx4 TE (в момента даже е на промоция 680 кинта) но защо ми трябвше да гледам по-скъпи колела. Ще го карам Събота и Неделя само, че за съжление няма възможност през седмицата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това щях да пиша. 27.5 е идеалния размер гуми. Рамката за теб е 21".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безкрайни благодарности за помоща!

Ще търся нещо 27.5 и с рамка 21". В интерес на истината, какви са отзивите за Drag zx4 te, защото и жената има нужда от нов байк, а тя кара доста рядко и няма претенции?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Половинката ми си взе еуфория и е много доволна.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не съм съгласен за размера. Взимай смело 29" и никога няма да съжаляваш. Не знам някой, който е карал 29" да се върне на по-малък размер. Аз опитах, ама никакъв шанс. Возия, лекота на въртене, стабилност - несравними са. За XC и асфалт е идеалното решение. Между 26" и 27.5" няма почти никаква разлика, но между тях и 29" е колосална. Опитай и ще видиш. Колето не го слушай, той 29" не е карал никога :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

RAM TRAIL 2 е байка! Много се чудя дали да не си го купя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам с твърда рамка, а и не ми се дават 3к за нещо което ще карам от дъжд на вятър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще се кара от дъжд на вятър и колело от Метро за 120 лв. върши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еееее имам си такова, но е пред разпад. Наистина искам нещо читаво, защото в крайна сметка може да се запаля и да ми стане и хоби дори. Затова и се хванах в началото за Drag zx4 te,но се загледах вече в по-добри конфигурации.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От посочените две и аз бих взел RAM, но най-добре иди и пробвай, виж дали ще ти е удобна рамката, защото всичко друго се сменя лесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ти кажа какво взех за "от дъжд, на вятър": жената кара старичко ATB bike с ъпгрейднати спирачки и седалка(има го в темата на снимка), а за мен взех втора ръка карбонов бегач Scott за 400лв(не маунтийн) с нови гуми и спирачки - мега доволен съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с теб на 100%. Евала и поздравления за избора! Аз обаче съм малко леко карък, а и абсолютен гьон от към компетентност и ще купя някоя бангия сигурно. Затова се ориентирах към ново с гаранция, но и втората употреба ще прегледам. Мерси много за съвета!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя ОЛХ нещо съвсем се е сбъгясал..

След като отворих горния линк (и го затворих) като отворих отново сайта да си видя една обява, се оказах логнат в профила на Grievous:

https://www.dropbox.com/s/sjc60hqxbc2sj23/Screenshot%202015-07-13%2019.03.10.jpg?dl=0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, странно.

Дадох нов линк. Вижте как е сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...