Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak и unlock (само за iPhone 2G) с redsn0w FW 3.0–3.1.3


Sladichuk®

Recommended Posts

А би ли казал защо я правиш цялата тази врътка? Ти си с 3.1.2 jailbreak-нат и си си отключил телефона и се опитваш да jailbreak-неш още веднъж телефона си?!?!?!?

Остави си телефона на мира и не се чуди какво да го правиш, че като те гледам като нищо ще му сложиш оригинален 3.1.3 и после ще мрънкаш, че се е заключил и няма как да го отключиш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да я направя защото WIFI ми не работи , а в първия пост пише , че този проблем се оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам къде го пише това. Пише, че blacksn0w причинявал проблемите с Wi-Fi, но аз не мисля така.

Ако искаш да минаваш на 3.1.3, то трябва да направиш рестор с custom FW 3.1.3 направен за заключен 3G чрез PwnageTool или Sn0wbreeze, за да ти се запази възможността за отключване чрез blacksn0w.

Това е разисквано стотици пъти при всеки новоизлюпен FW, така че това е последния пост в който ти обяснявам нещо което вече е разисквано!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре...аз имам 2G и съм го купил от USA като там беше с карта на AT&T и го взех jealbrake-нат и отключен и си сложих Глобулската карта от тогава са минали околко 2 години и сега ако го update-на какво ще стане ? Ще се заключи с глобулската карта или ще си иска оригиналната?Ако се заключи с Глобулската карта няма да ми дреме защото аз само с нея си карам.Та въпроса ми е дали всичко ще е наред ако го update-на даже се чудя дали да не го направя с оригиналния 3.1.3 защото нямам нужда да го отключвам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ужас!

Абе ти нещо въобще чел ли си във форума, и то като се почне от темите за начинаещи в раздела с Правилата?!?! Я– в спешна творческа командировка първо там, и след това – просвещаване във всяка тема за джейлбрейк, изпречила се пред погледа ти !!!

И хич не се опитвай да си търсиш слуга да ти поднася в сдъвкан вид 90% от изписаното във форума. :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах браво хитар си ! Прав си че нищо не съм чел и искам някой да каже какво да направя...ама поне кажете да дърпам ли тоя redsn0w и да правя каквото е описано и да не се занимавам повече. Мен ме е страх да не си прецакам нещото телефона и картата че тя ми е по важна от телефона даже :D (малко е смешно ама...) Та казвай да давам ли смело и безотговорно напред ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ставаш нагъл, и очевидно пак не си направил каквото казах! Или влизай в час, и се ориентирай къде си се озовал, и защо тук е "По–различният форум", или ще получиш такава начална скорост към небитието, че даже няма да разбререш как си се озовал там!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

doco, съвет: По-добре не казвай нищо и започни да четеш!!!

Да не се наложи да хитруваш на друго място :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

След успешен джейл,ще ми се запаят ли приложенията и всичко останало!?И има ли голям смисъл за упдейт на iPhone 2g,тъй като няма много нови добавки на новия фирмувер!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що за въпрос? Нещо въобще чел ли си във форума? Никога ли не си ресторвал и джейлвал досега, че сам да си отговориш, че след рестор и джейл си нямаш нищо качено, а ако джейлваш, след като вече си накачил нещо free или легално купено от AppStore (а друго няма как да си качил без джейл), eстествено ще се запази...

И не се ли научихте, че ъпдейт е "мръсна" думичка при iPhone, и трябва да бягате от него като дявол от тамян, а трябва да правите рестор...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...