Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Music


profusion

Recommended Posts

Да! Защото Spotify няма прескачане от един стор към друг… Това го прави върхът

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хич не ми се говори по темата!Всички плейлисти от бара,баси!Без предупреждение:(Всъщност какви са плюсовете на това чудо?Я къш в някоя папка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нямам такива проблеми и нищо изтрито или разместено.

Даже днес два пъти минавах от единия стор на другия и обратно.

Дайте го малко по-спокойно и това, че се е случил даден проблем или бъг веднъж, не означава, че всички го имат и наистина всичко е скапано и гнусно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтече ми абонамента. Вече два дни се опитвам да сменя страната от САЩ на България и не ми дава, понеже съм имал active apple music membership. Вчера 1 час говорих с 3-4 Apple senior advisors по телефона и ме уверяваха, че щяло днес да се оправи, ама все още не ще. Странното е, че и в момента ползвам всички услуги на епъл мюзик, все едно съм си платил..

Притеснява ме това, което споделяте за изчезването на плейлистите. Сигурно ли е това? От настройките активирали ли сте си iCloud music library?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Активирал съм!Остана 1 плейлист без нищо вътре.Но това не значи,че ще се случи при теб

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А при активиране, когато те пита Merge или Replace, какво му задаваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням да ме е питало!С абонамент съм,влязох от бг акаунт към щатски,инсталирах 1 приложение,върнах бг и чао!Бих му дал merge;)Ами това ...в самолетен режим слушаш,при спрян нет не?Що е то?

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така както ми го обясняваш, мисля, че ще ти се оправи ако отидеш в settings-music и изключиш iCloud library, след което го включиш и дадеш replace. Но, моля те, прави го на собствена отговорност, не искам да ти затрия пак плейлистите с моите съвети :) В началото като стартира услугата, имах подобни проблеми и си мислех, че всичко ми е изтрито, но се оказа, че при sign out + изключване на icloud library и след това sign in + включване, всичко се пази. Когато се включи, уведомява, че имаш музика на телефона и пита дали да я слее с лайбрърито ти или да я замени с тази от облака. Първият път като ме пита на телефона, му дадох Merge и имах яко dupicate неща след това - плейлисти и песни най-вече. От тогава насам му давам само replace.

Иначе за слушане офлайн трябва да са ти изтеглени песните. Току-що пробвах. При мен се пускат, когато WiFi и мобилния нет са спрени. За да ти покаже само свалените песни, отиди на последния таб My Music/Library и цъкни на полето под Recently Added (може да ти е Songs, albums, Artists...) и най-долу има опция Only downloaded music.

Apple пуснаха доста tutorial клипове на канала си в тубата, може да ги прегледаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успях да върна плейлистите по начина който си обяснил:)Но стана с merge !Свалената музика обаче не.Интересното е,че в бг също нямах проблеми с офлайн режима.Като си спрях нета обаче в чужбина и греда.Пуснах абонамент пак на Spotify.Мисля,че за момента услугата им е доста по-добра.Но това си е мое мнение:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сагата ми продължава и все още съм абониран, без да съм си платил. Питах ги Епъл и за това дали се пазят нещата като сменя страната и отговорът е отрицателен:

To answer your question about your Apple Music settings after you change country, since content and licensing agreements vary around the world, your Apple Music should not retain settings or libraries once you do change.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 10 дни размяна на мейли и обаждания с Епъл, най-накрая успях да сменя страната на България.

Заминаха всичките данни - песни, албуми, плейлисти. Остана ми все пак моята си музика :smile: , но не и съдържанието на плейлисти, които съм си правил години преди услугата да стартира. Писах им в туитър, да видим какво ще кажат. Много е дебилно това.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Имаш нещо неплатено или картата ти е празна или не е Виза!

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ами не знам значи трябва да се свържа с банката ми иначе се опитвам да пусна 3 месеца безплатни за AppleMusic но явно няма друг начин освен с карта :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смeни WiFi-a или пробвай през мобилния интернет.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз получавах същото съобщение и като смених WiFi мрежата и се оправи,друг е въпроса ако наистина картата не е валидна,или няма пари...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички колегата е прав вкарах пари в картата и се оправи всичко !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Имам въпрос - възможно ли е два телефона с два различчни Апъл ИД-та да ползват един акаунт за Апъл мюзик?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как се въвежда акаунта за Мюзик-а като ида на Сетингс > Мюзик нямам къде да го въведа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако ти е включен другия акаунт в семейството, трябва да вижда и музиката, но не я ползвам и маже да бъркам, изчакай някой друг да се включи и да каже.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Семейството няма общо. По дефолт си логнат в музиката - намери къде(може в сетингс) и дай първо сайн аут и после бутай к'вот ти е кеф.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май, музиката няма сайн-аут, вероятно чете с какво ИД си в айклауд или айтюнс и логва със същото, поне аз не намерих къде отделно се пише акаунта за апъл мюзик никъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш плеър-а и горе в левия ъгъл, иконката с формата на бюст(човешки, не ц*ц*) ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...