Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone X - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

преди 23 минути, Red riding hood написа:

А би ли казал кога си го поръчал? И те ли ти се обадиха за да ти кажат да отидеш да го вземеш?

Ти от Теленор с план ли ще го взимаш?

Ако е без план, кеш и ти върши работа 64-ка, Силвър, драсни ми едно ЛС да видим как ще си го вземеш.
Ако не, здраве да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, algor написа:

Ти от Теленор с план ли ще го взимаш?

Ако е без план, кеш и ти върши работа 64-ка, Силвър, драсни ми едно ЛС да видим как ще си го вземеш.
Ако не, здраве да е.

Благодаря за предложението, но искам да е черен и ще е с план :/

Ако мога да попитам и един глупав въпрос-има ли нещо специално в първоначалното зареждане на телефона? До сега освен Нокиа, друг апарат не съм имала и от 4 години не съм го сменяла, може тенденциите да са се променили...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смартфоните от първия миг се зареждат където и както дойде, а да не говорим, че за доста неща си трябва връзка с компютър, където зареждането започва от пъхането на кабела в компа.

Зареждането не се прави вече по план и да е определени часове първите няколко пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е яка тая функция за даване на нотификациите без текст и да го изкара чак след като те познае.
Фейсидито хваща досега на 100% при мен. Няма празно даже и в сумрак само на светлината на екрана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо? Аз взех черния. Лепна като тия на 6-цата. На 7 имах проблеми- не прилепваще и скърцаше. На Х-а всичко е ОК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в кюпа пак. :D Сега като реших да го взимам пак прибрах 8 Plus-а в кутията, взех едно Lenovo с 5" екран и спрях със сравненията... сега всичко е точно, даже много голям са го направили. :D :D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз го взех днес. Но имам толкова грижи, че си седи в кутията и в петък като приключи работната седмица ще се заема с него на спокойствие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, ayl написа:

Защо? Аз взех черния. Лепна като тия на 6-цата. На 7 имах проблеми- не прилепваще и скърцаше. На Х-а всичко е ОК.

Ами незнам,изгуби си чара,инсче калъфа е супер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с чара е точно така.
Аз 11 месеца се кефих на моя 7 Plus Jet Black и за сефте в живота ми не го облякох нито с протектор, нито с калъф.
В следствие на това, че се кефих на апарата си, накрая беше вече като войнишко канче.

Подозирам, че и с 10-ката така ще се случи, но няма пълно щастие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8,8+ и 10 имат стъклен гръб и спокойно могат да се ползват без калъфи. Както бяха 4 и 4s. Другите много се хлъзгат, поне при мен .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За гърба добре, но дисплеят (за 8 плюс най-вече говоря) е толкова афиф, че нямам думи.
Имам чувството, че от въздуха се драска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там протектор се преживява.От най-тънките!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз сложих nano протектор на 8+ и съм доволен много е тънък и поне засега пази, но и аз си паза телефона :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Батерията на Х в сравнение с 8 Plus се справя доста по-зле. Не казвам, че е лоша като цяло, на на 8 Plus получаваш с до 3 часа повече ползване. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам колеги със 7+ и 8+ и смело мога да кажа,че при еднакво ползване Х-са се държи дооста добре спрямо останалите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

f3243252b825ce749d375b04176a3071.jpg

Ами много добре се справя батерията. Четвърти ден карам без зареждане. Разговорите ми за периода са 4:12 часа.
Бих казал отлично, но все пак аз идвам от 7-ца и за мен всичко е рози и кебапчета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, ayl написа:
Не цитирай!


Има си тема за батерията!
И не знам щом идваш от миналогодишния модел и за теб всичко са рози, и кебапчета, какво трябва да е за хората с по-стари модели..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип си прав, че има отделна тема за батерията, но си мисля, че точно тук в тази тема трябва да се пише и за батерията, поне докато модела е нов и има хора, които се колебаят дали да си го купят.
Ако бях писал там, много някой щеше да знае за какво става дума, особено като не съм си сменил устройството в профила ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минах от iPhone 8 на iPhone X, това ми е пореден ъпгрейд от един айфон на друг, но този път за първи път снимките не искат да се излеят на новия. Не съм правил нищо по-различно от друг път, винаги ресторвам от бекъп ОТА. Пробвах да включа/изключа Photo Library, но не помогна, някой нещо/идеи?

Редактирано от creepbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кога направи рестора?

При сина ми беше идентично като теб, но на следващия ден всичко си беше на мястото.
Не знам повече време ли им трябва, технологично ли някак си им трябва врем еда се макъпнат - нямам идея.
Затова те питам кога си върнал бакъпа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минах от iPhone 8 на iPhone X, това ми е пореден ъпгрейд от един айфон на друг, но този път за първи път снимките не искат да се излеят на новия. Не съм правил нищо по-различно от друг път, винаги ресторвам от бекъп ОТА. Пробвах да включа/изключа Photo Library, но не помогна, някой нещо/идеи?

Аз не разбрах! Как ресторваш от бекъп ОТА?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би не използвам правилно ОТА в случая - имам предвид през WiFi, а не през iTunes

Restore направих днес преди обяд, все още нищо не се е наляло, а това, което наснимах не се е ъплоуднало в клауда.

ПП. Оправи се след като ресторнах 8-цата до заводско състояние?!

Редактирано от creepbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се затварят всички отворени App на веднъж?


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...