Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

IOS 13


gogi6

Recommended Posts

преди 8 часа, gorgior написа:

 

Леко да допълня иначе изчерпателнта информация на колегата от горния пост :)

 

И през ум не ми е минавало, че мога да бъда изчерпателен, колкото теб. Ти си пича с инфото, а аз си позволих само да те подсетя ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • venelin111111

    140

  • simba4

    116

  • gogi6

    92

  • dessyteneva

    50

Ми на мен примерно не ми излиза, включени са ми автоматичните ъпдейти, но ако не проверя, не ми дава нотификация. За мен е полезна “картинката”, а и винаги сме го правили, не виждам защо се коментира, имаше изисквани само шотовете да не са големи.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен програмите не се ъпдейтват сами и това е. Не знам на какво се дължи.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъде го бяхме коментирали и преди, пак във връзка с липсата на нотификации при мен, но не мога да се сетя къде. При мен също понякога не се ъпдейтват програмите, примирих се и си създадох навика да проверявам за нови ъпдейти.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, че е дерт голям просто не ровя толкова вече, а съм свикнал да си работят нещата.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, gorgior написа:

А да ти е минало през ума, че картинката , която постваш ни излиза на телефоните и без тебе? ?

Почти съм сигурен, че при теб въпросната картинка излиза ден предварително, но при мен, с включен автоматичен ъпдейт, ми е излизал три седмици по-късно. С другите три телефона в къщи, ситуацията е същата. Никога не излиза автоматично индикация, в деня на самия ъпдейт. Съдейки по другите постове, не съм изключение. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поправя ли разцъфтяването(позеленяването) на екрана...за iPhone X питам?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега се усетих, че и при мен се появяваше за малко при отключване, най-вече вечер. Може би е рано да се каже, но не е ставало от както съм с 13.6. Ще се загледам тези дни, за да потвърдя със сигурност.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При отключване звета се променя и след около 10 секунди се оправя...не е болка за умиране ама...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, същото, аз си мислех, че не ми работи night shift-а нещо и включвах и изключвах настройката. Не съм забелязала след ъпдейта да става, но довечера пак ще го загледам.

Edit: Не се появява позеленяването вечер, мисля че е оправено.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес ми се случи странно нещо.

Нямах зарядно през миналата нощ и го бях сложил на лоу Пауър. Сутринта беше на 1% като издържа още няколко часа така. После при опит за зареждане в колата премигваше ту батерия на червено, ту с кабела отдолу през няколко секунди, което ако разбирам правилно е, че все едно му идва ток за малко и после спира. Така стоя повече от половин час. Махнах го и по-късно опитах да го пусна и си зареди на 15%.

На някой случвало ли се е? Да го отдавам ли нещо на джейла че не пожела да се включи или..? Имам сложен bioprotect с настройка да иска фейс ай ди при рестарт. Но дали пипа толкова на системно ниво, че да се бъгва и после да не се стартира телефона... Едва ли е възможно, размишлявам си

А вчера пък така ми заби след опит да пратя снимки с еърдроп, че 10 минути не реагираше. Дори не работеше задържане на двете копчета за хард ресет... Все имам чувството, че някои туийкове правят проблеми...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен, номера със зареждането ми се случи снощи, включих го и един час не е зареждал, после го вкарах и изкарах от зарядното и всичко Ок!

Определено има туийкове, които правят проблеми, затова се внимава какво се слага.

 

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е само от туиковете...на жената направи същият номер предната нощ.Остави го на 85 да се дозареди през нощта,а на сутринта пари на безжичното и не е мръднал процента...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен безджейл ми се е случвало да не зарежда, или както си седи да чуя звук, че току-що се закачва, въпреки че кабелът е включен отдавна. Освен това понякога трудно се включва, не знам на какво се дължи, почти не го рестартирам, само като не намира ъпдейт примерно.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, имам следния проблем. Когато опитвам да отворя видео от youtube, което е споделено във facebook, ми изписва, че тази страница се опитва да отвори приложение извън facebook и ме пита дали искам то да бъде отворено. Избирам да и след това ми отваря vlc player-a. Не знаех какво се е случило и затова изтрих vlc. Сега обаче като натисна "open app" и не се случва нищо. Моля за съдействие защо видеото не се отваря през youtube приложението. 

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iOS 13.7 beta

Ъпдейтът предимно е свързан с COVID-19 Exposure Notification, ще може да се докладва позитивен случай без да има нужда от свалянето на допълнителна апликация (тази функционалност зависи пряко от местните органи за обществено здраве). Проектът за COVID-19 Exposure Notification е съвместен между Apple и Google, първоначално представен в iOS 13.5.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След ъпдейта на 11 Pro Max към 13.6 се върнах в първи клас.

Ползвам двата си телефона, 11 Pro Max и Х с едно Apple ID. В началото нямах проблеми, но след ъпдейта на телефоните към 13.6 и обажданията към единия се отразяват и на другия. Ходи разбери сега на кой телефон са ме търсили и от кой да върна обаждане (единия служебен, а другия е личен). Разбира се ако се опитам да извърша обаждане от 11 Pro Max-a, което е било от или към Х-а ми излиза - Last line no longer available. Do you want to call using your remaining line(call/cancel). При Х-а не ми излиза такова нещо, предполагам понеже не поддържа е-СИМ. Миналата година отново след някой ъпдейт се появи същия проблем и при XS Max-a. Така си остана и до продажбата му. Ресторвах ги и двата и какво ли не, но нямаше оправия. Като взех 11 Pro Max-a и видях, че нямам вече проблем и буквално се родих. За съжаление проблема отново се появи. Вече няколко седмици чета варианти за отстраняване на тоя "бъг", както му викат по чуждите форуми, но уви. Решава се проблема за ден два, след което отново се омешват разговорите и се препълват и двете Recent листи и на двата телефона с едни и същи повиквания. Сега забелязах, че и ако изтрия Recent листа на единия и се изтрива и на другия. Колегата "завалията" си реши проблема с трите 11 прота, като изтри просто еднократно Recent листите и готово. Аз ги трих, правих бърз рестарт на телефоните, махах симовете, рестартирах Нетуърк сетингите, пусках еърплейн мода, всевъзможни комбинации от операции, но без резултат. Наистина хора, ако някой се е сблъсквал с подобна гадост, нека помогне, че вече започвам много да се дразня! Ще имам да черпя много :biggrin:.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, няколко пъти четох поста и разбрах, че си с един и същ акаунт с 2 различни номера и получаваш известия, и на двете у-ва, така ли? Ако е така подобен проблем имах и аз! Обяснявам на кратко- ползвам e-sim и физическа карта, като звънне обаче някой на 1 сим и говоря, звъни и 2 сим и започват всички ябълки да звънят, затова е тази опция off и край на тормоза, ако искам от PC да набера мобилна мрежа ми дава, но да звънят всички у-ва, не! Пробвай и кажи, друго мисля, че не можеш да направиш!
e2e26cedf048a52d2dbbb8234466f644.jpg


Sent from my  iPhone Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, проблема при мен е друг. Тази опция я знам и съм я спирал винаги на всички устройства, веднага след закупуване/ресторване.

Да, имам два айфона с две физически сим карти, но регистрирани на един акаунт/apple id. Винаги си звъни устройството, което е набрано просто след ъпдейта към 13.6 повикванията (входящи, изходящи и пропуснати) се отразяват и на двете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи, ти не можеш да направиш нищо, проблемът е софтуерен.


Sent from my  iPhone Pro using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@niksan76

Само за проверка, всеки от iPhone-ите вижда ли номера на другия във FаceTime и Messages и ако ги виждат има ли отмека съответно и пред номера на другия iPhone?

 

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...