Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Update:

Днес направих поръчката на iPhone 11 Pro Max 256 Space Grey,  от Telenor онлайн магазина в 10:04 сутринта.

в 16:22 промениха статуса на поръчката и са предали устройството на куриерската фирма ( която е трагедия Европът-2000, която не обича да си вдига телефона ).

Би трябвало понеделник да е при мен.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че пиша два поредни поста, но искам да кажа, че днес телефона пристигна, всичко е точно.

Ако някой се чуди дали да поръча онлайн от Telenor, да го направи, пише ли, че е наличен, значи ще пристигне от 2 до 6 работни дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния проблем белият цвят на екрана има жълт оттенък и като го сравнявам със старият ми айфон 8 разликата е голяма. Имате ли идея от какво може да е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Настройките същите ли са - тру тон, нощтни настройки, осветеност,  бла бла?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мисля, че може да си пуснал Night Shift.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако на единият телефон е пуснато автоматичното регулиране на осветеността, а на другият не, ще има разлика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дисплеите на 8 и 11 са съвсем различни. Сравнението е безмислено!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е че са различни но сравнение с този на 8 белият цвят има видим жъл оттенък , въпросът ми е дали проблемът не е в моя телефон :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що бях в магазин и сравних телефона жълтее спрямо всеки друг така че явно в апарата е проблема

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли гаранция заменяй.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че има но от creative center казаха че единственото което могат да направят е да го пратят за ремонт :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да го изпратят, какъв е проблема?


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и Весела Коледа на всички! Много здраве и късмет на Вас и Вашите семейства!

Искам да попитам, някой забелязвал ли е един особен шум при свободен сигнал на 11 Pro Max? Нещо като пръщене, пукане или бръждене, както го наричат някои хора. Мисля, че го има само при повикване към абонати на А1, там нали и сигнала свободно е малко по-особен. В началото жена ми го забеляза на нейния 11 Pro Max 64GB Gold (закупен от А1). Реших, че си въобразява, но сам се уверих и даже мислех да го нося за сервиз. Обаче вчера си взех и аз 11 Pro Max 256GB Green (моя е закупен от UK), при мен има същото пръщене/бръждене. Странно ми стана два телефона закупени по различно време, от различни места с един и същ “проблем”. Иначе по време на разговор мисля, че няма проблем, само при свободен сигнал. И двамата с нея сме абонати на А1.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че го няма. То е нещо като пукане в края на самия звук/сигнал свободно. До вчера бях с XS Max и нямаше подобно нещо. На служебната 10-ка, също нямам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста хора се оплакват от този проблем...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интеесното е, че на жена ми на първия свободен сигнал почти го няма и постепенно се появява, а при мен е обратното, на първия го има и постепенно леко изчезва след няколко свободни сигнала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...