Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари


VelliIw

Recommended Posts

Само за протокола да добавя нещо:

миналата година бях писал, че при XS Max, ако има работещ телевизор в стаята, отсрещната страна чува гласовете от телевизора. При Х-a ми и при на сина ми XS-а няма такова нещо, околния шум е изолиран напълно. Не намерих решение на проблема и продадох телефона. Закупих друг XS MAX от друго място, но и при него имаше същото нещо. Реших, че или съм най-големия карък, или са си така максовете. Сега и при двата 11 PRO MAX-а в къщи, отново се чува телевизора. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Преди около месец си купих Iphone 11Pro, но от известно време имам проблем - когато звъня на познати, всички се оплакват, че ме чуват много трудно, че имало пращене, прекъсване, все едно съм в метрото. Някой да е имал подобен проблем? Ако реша да го дам в сервиза на Apple, колко време ще го задържат? Има ли опция да го върна или да го заменят нов, защото изглежда проблемът е фабричен дефект. Изключително много го пазя, така че няма начин да съм го повредила аз. Предварително благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Ayza и при мен така, днес смених картата от виваком с нова дано се оправи , че иначе това ще ми е последната ябълка имал съм 6,7,8,XS и сега съм разочарован, ако разбереш къде е проблема кажи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@milenchoo ще се радвам да споделиш дали след смяната на сим картата проблемът е решен. Смятам да го давам в оторизирания сервиз на Apple, друго не се сещам какво мога да направя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Ayza написа:

Здравейте!

Преди около месец си купих Iphone 11Pro, но от известно време имам проблем - когато звъня на познати, всички се оплакват, че ме чуват много трудно, че имало пращене, прекъсване, все едно съм в метрото. Някой да е имал подобен проблем? Ако реша да го дам в сервиза на Apple, колко време ще го задържат? Има ли опция да го върна или да го заменят нов, защото изглежда проблемът е фабричен дефект. Изключително много го пазя, така че няма начин да съм го повредила аз. Предварително благодаря!

Преди да го занесеш в сервиз защо не пробваш първо с връщане на фабрични настройки или с рестор с Айтюнс,да видиш дали няма да се оправи.Също виж дали ти е включен Noise cancellation,по подразбиране трябва да е включен.

Редактирано от miroslavm
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се решава като преминете от LTE на 3G. Очаква се проблема с LTE да се реши края на февруари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мм но това е workaround за съжаление, после пък искам да ползвам ЛТЕ/4г и пак да преминавам, такова critical issue  да стои 3 месеца без фикс е доста тъпо от тяхна страна. 

https://discussions.apple.com/thread/250859057?page=1

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@miroslavmПропуснах да спомена, че след рестарт на телефона, проблемът изчезва за 1-2 дни, след което отново се появява. Мои познати твърдят, че когато говоря с тях гласът ми е накъсан, че има силно пращене и пукане. Noise cancellation е включен, ще пробвам с  Factory Reset, но мисля, че ще е като рестартирането на телефона. Благодаря за съветите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@milenchooБлагодаря за линка. Последвах един от съветите на такива със същия проблем - включих и изключих Airplane Mode и проблемът засега е оправен. Но знам, че след 1-2 дни отново ще е налице. 

@AvelikyПробвах и твоя съвет, минах на 3G, но не се получи. Според теб проблемът софтуерен ли е или е хардуерен, свързан с GSM модула? Да изчакам до края на февруари, но така си ми тече гаранцията, а не е сигурно дали проблемът ще се реши тогава.

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също щом чух бръжденето при свободен сигнал, реших да мина от LTE на 3G, но и при мен остана досадата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е софтуерен проблем, не хардуерен и си е на виваком. За самолетен режим съм писал вече няколко пъти, че се оправя, но после пак се появява. Като казах, че решението е да минете от LTE на 3G имах предвид, че или повече няма да се появява проблема или ще е доста по рядко(при мен на 3G се появява дооооста рядко, при някои изчезва напълно). За февруари ме информира един от по високите етажи във виваком, че ще стабилизират LTE свързаността с новите айфони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на А1, но явно и тук нещата не са доизпипани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това вече е лошо да зависим от виваком/А1/теленор едва ли с този малък пазар сме и таргет да фикснат нещо бързо (изключвам вивакома). 

@Aveliky нз до колко си прав като гледам в епъл дискъшъна има от Хамерика от Украйна от къде ли не или и техните провайдъри са като нашите ? И сега се сетих то обаждания на ЛТЕ/4г няма щом си набереш минава на 3Г

Редактирано от milenchoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не зависи от мен за да съм прав, вярвам на човека който познавам, че ми казва истината(дали него го лъжат е друга тема). Имат кореспонденция с Apple и по техни указания трябва да направят промени, които ще бъдат направени края на февруари(според моя познат).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същия проблем. Временно от VIVACOM го бяха разрешили, след като спряха HD voice изцяло за моята карта, но след ъпдейта до 13.3, проблемът отново се появи. 1 месец нямах никакви проблеми... Доколкото е възможно използвам FaceTime Audio и това ме спасява, иначе е кошмар постоянно да превключвам между самолетен и нормален режим.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Моят въпрос е следният: собственицете на iphone 11 pro, биха ли споделила по колко време (часа, дни) им издържа батерията на телефона? Моята е един ден, приблизително 12/13ч. С не многоо използване! Според мен това не е окей, а според вас? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко искаш да ти държи батерията?
30-40 часа?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 11про макс карам без да се съобразявам по 3-4 дена.
Но не съм от тези, които не пускат телефона от ръка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, germana написа:

Колко искаш да ти държи батерията?
30-40 часа?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Винаги ли ще се намери някой да се заяжда?! Ех българино..... Прочети следващия коментар....! на един познат 11ката държи също по 2/3 дена! Като за нов телефон с по-добра батерия мисля, че 12часа е малко!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено не се заяждам, разбрал си ме грешно. Явно си прочел изречението с грешен тон в главата си.

 

Батерията в достатъчна според мен.

Всяка вечер го зареждам, не виждам смисъл да не го правя.

Ако съм си във вкъщи и съм близо до контакт може и да го пусна дори да е на 50-60%.

Колкото по кратки зареждания правиш за батерията толкова по-добре за нея. Има стотици видеа и статии за тези батерии. Има и такава тема във форума.

Имаш и опция в настройки да видиш колко време си бил на screen on и screen off.

Аз съм с 11 Pro Max и ето ти една статистика за 10 дни.

da8da503a537098515239a84abff6a98.jpg

Играя една игричка от време на време, снимам видеа и снимки доста, проверка на социалните мрежи, 2-3 видеа от YouTube, MyFitnessPal всеки ден по цял ден, Spotify се слуша доста. Аз от батерията съм доволен, ако ти се струва малко, развържи кесията и купи един smart battery case. И както казах има си тема за тези батерии нека пишем там.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами то зависи от много неща, от начина на ползване, от сигнала на мрежата, дори и от външната температура, няма как да е еднакво при всички. В посочения коментар първо става въпрос за плюс модел, който е с по-голяма батерия и второ е посочено, че не се употребява много телефона и двете са голям фактор за живота на батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 1 ноември съм с 11 про , мога да кажа само добри впечатления до момента , батерията издържа два пълни дни с нормално ползване , зареждам я чак на третия ден след обяда , като е на 30-34 процента . Има много клипчета в мрежата за това как да пазим батерията на телефоните си с по дълъг живот, според мен има ефект. Направих всичките настройки и вече два месеца активни ползване на апарата , батерията още е на 100 процента здраве . Камерата е добра , звука е качествен . Телефона е добър, но не струва парите , за които се продава . Кеф цена няма. Весело посрещане на новата година.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iMessage си е супер, обаче хората пак масово си ползват вайбър и уатсъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...