Премини към съдържанието
Ремонт на покриви и изграждане на нови покривни конструкции

VelliIw

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max - мнения и коментари

Recommended Posts

niksan76
публикувано (редактирано)

Не на А1 сме,  за съжаление не е Виваком.

Редактирано от niksan76

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
MM-iphone

Колеги някой ползвали безжичните слушалки Galaxy buds с Iphone ? В App Store не намирам приложението на Самсунг за слушалките .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
kal1ch

Няма как да намериш нещо, което не съществува. Виж статията за информация кое работи и кое не. 

https://www.imore.com/can-you-use-samsung-galaxy-buds-iphone

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Янислава

Здравейте, имам следният казус с iPhone 11 Pro MAX. На 18.12.19г. Си закупих телефона от верига магазини Зора. На 21.12.2019г. Забелязах че екрана на телефона има жълтеникъв оттенък / все едно постоянно е включен True tone, а не е/ и веднага върнах телефона в магазина. Те от своя страна го изпратика в creative centre и днес ми го върнаха с отговор че са спряли true tone и ме увериха че работи нормално. Взех си телефона и отидох в магазин на iStyle за да стравбя моята 11pro с друга такава в магазина и тазбира се разликата беше очевадна. След което се върнах вече в creativE centre и след като показах снимка на видимо различните екрани ми заявиха че няма как да дават еднакво двта телефона тъй като може би дисплейте били от различни производители и могат да сменят дисплея, но не гарантират че пак няма да е същото и не могат да сменят дисплей докато аз не остана доволна от цветовете който дава. Моля дайте съвет някой изпадал ли е в подобна ситуация и какво да направя ще приложа снимки на двата телефона като моят е от ляво. 

33716C66-1051-4A28-A200-812424273B09.jpeg

2E727A9F-3A7D-4C1D-AB7D-AA07DD3449FD.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
007Georgi

Пусни си дарк мод за да си спестиш излишни нерви

Sent from my iPhone 8 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
mirror

@Янислава, във всяка една верига ги продават с различен цвят на дисплея, съветът ми е да си намерите хоби, вместо да обикаляте магазини и сервизи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Янислава
преди 22 минути, mirror написа:

@Янислава, във всяка една верига ги продават с различен цвят на дисплея, съветът ми е да си намерите хоби, вместо да обикаляте магазини и сервизи.

Питам за съвет, тъй като ми се струва странно на всякъде да е с различен цвят на дисплея, а не някой да ми дава акъл да си търся хоби или не !!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
blackmore

Нормално е да виждате разлика, когато поставите два телефона един до друг. Ако поставите още два, пак ще намерите разлика, но между всички. Това, което са ви казали от Creative е отчасти вярно. Вземете само вашия телефон и преценете дали ви се струва нормално това, което виждате, но не го сравнявайте. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Янислава

Не ми се струваше нормално и точно за това го и ставних но явно ще се примиря и така ще го ползвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Anthony

iStyle също са официален сервиз на Епъл. Нямаше нужда да се разхождате до Creative, трябваше да го оставите на тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
KLM

Много често се забелязва такава разлика, когато на единя телефон е вкл. автоматочното регулиране на светлината, а на другият-не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
karas

@Янислава да не би случайно да имате протектор на дисплея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Янислава

Не в началото И аз така мислех и точно заради това го махнах 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Alxx®

Ша ва замоля да спазвате правилата на форума...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Koceto

Абе не е много нормално да ви кажа.Ако ставаше въпрос за Xiaomi които всеки ден работят с различни подизпълнители съм съгласен но за IPhone  за 2500 да твърдиш че всяка бройка била различна не ми се струва нормално.От друга страна от гаранционния сервиз са си прави и те.Телефона работи нормално,това чеApple занижиха качеството е друг въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
gorgior
преди 25 минути, Koceto написа:

Абе не е много нормално да ви кажа.Ако ставаше въпрос за Xiaomi които всеки ден работят с различни подизпълнители съм съгласен но за IPhone  за 2500 да твърдиш че всяка бройка била различна не ми се струва нормално.

Айде до сега имахме специалисти само по счетоводството на компаниите, а вече се появяват и такива по доставките. 🙄

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
kal1ch

И аз съм на мнение, че дисплеите не е редно да дават толкова осезаема разлика между различните бройки. Нали уж айфона всяка година печели награда за най-добър дисплей и най-точно възпроизвеждане на цветове, точно защото изискването на Епъл е всеки дисплей да се калибрира още във фабриката. Естествено, нормално е да има някакъв допустим толеранс, но това ми изглежда като проблем, а вие тук насолихте колежката все едно е нещо напълно нормално. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
stangen

Аз бих писал директно на съпорта на Епъл да си дадат мнението. За мен също не е нормално прехвалените дисплеи да са толкова различни (при положение, че не трябва да са различни) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
gorgior

Аз нямам айфон 11 и бих желал да попитам: - разликата в дисплеите по някакъв начин оказва ли влияние на качеството на изображението?

Другото,  което знам от опит е че прехвалените дисплей са прехвалени от потребителите на Епъл, които обичат да възхваляват дори още преди да са купили проукта. На мен лично дисплея на Хуавей П 30 про ми харесва повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Koceto
преди 2 часа, gorgior написа:

Айде до сега имахме специалисти само по счетоводството на компаниите, а вече се появяват и такива по доставките. 🙄

Нали за това е форума,всеки да изкаже мнение.Нямам претенции да съм специалист и не убеждавам никого в това.Изказвам мнение като потребител и моля да се съобразите със това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
DreamcatcheR

Аз си мисля, че ако бяхме в нормална държава с официален Епъл Стор, веднага щяха да ѝ го сменят с нов. No questions asked.
И аз бих им писал на съпорта или най-добре по телефона. Ако случайно предстои пътуване до някоя държава с Епъл Стор, може и направо там на място да се пробва.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
gorgior
преди 9 минути, Koceto написа:

Нали за това е форума,всеки да изкаже мнение.Нямам претенции да съм специалист и не убеждавам никого в това.Изказвам мнение като потребител и моля да се съобразите със това.

Съобразаваме се,  но не е зле да покрепиш мнението си с факти и източници. От къде разбра, че контрагентите на Шайоми се сменяват всеки ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
mirror

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Koceto
преди 1 час, gorgior написа:

Съобразаваме се,  но не е зле да покрепиш мнението си с факти и източници. От къде разбра, че контрагентите на Шайоми се сменяват всеки ден.

Ами използват дисплеи примерно от EBBG, BOE,Tianma,AU Optronics,Sharp,Samsung,Visionox.Поне за тези съм чел.Ако имаш интерес разрови в нета.Идеята на коментара ми беше че при Xiaomi е лотария какъв дисплей ще ти се падне и всеки е с различен цвят и контраст което в предвид цените е нормално но за Apple не ми се струва Ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
gorgior

А Епъл от къде взимат дисплеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове