Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Eastern Europe


The Shaman

Recommended Posts

Аз на iPhone 3G не мога да се оплача. Бачка перфектно, независимо дали карам бързи или бавно. Дразни ме само, че като ходя пеш, ми отчита движени, но не показва скорост (не че ходя с голяма скорост :)).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да питам за един проблем, който ми се появи откакто съм с iOS4.0 - вчера се връщах от Бургас към София. Задодх маршрут, но след всеки 1-2 км., програмата ме изхвърляше. Някой да е забелязал нещо подобно да му се случва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

значи, качих си версията 1.16, нокато пусна програмата и ми излиза нали началния екран и после екрана става черен и не иска да зареди програмата. Със Iphone 3G съм версия на софта 3.1.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

До няколко дни ще пусна българският превод.

Също така ще добавя гласови предупреждения за радари и за превишена скорост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кака: :naughty: Цитат?

Почти на 90 % съм готов с превода. Доста неща са а нямам много време.

Кофтито е че превода за старата версия не ми върши никаква работа.

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

На Iphone 4,ios 4.1 ,Sygic Aura върви перфектно и в градски условия!!!На 3GS беше доста неточна,бавно преизчисляваше маршрути!Общо взето не ставаше!Сега препоръчвам за четворката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе добри хора :tooth:, я ми кажете с таз навигация това ли беше...добре изглежда, харесва ми като визия ( само това), аз лично съм много доволен от Навигон( за Гърция е доста добре).

Че въпроса ми беше дали има нещо ново и интересно по таз навигация ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, добри човече, качи я и я пробвай, няма да ти брикне телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качил съм си я отпреди 3 месеца...просто питам дали ще отлита нагоре или това е :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има нова версия за някои държави, Италия например. Мисля, че беше 2.0.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пъргавко движи, ще дам по - сериозен отзив, като я потормозя повече. Има 3D терен за България, но няма 3D сгради все още, също така прогнозата за времето(онлайн) показва доста шантави цифри на моменти. Снощи в 23.30 в Бистрица, ми показваше текуща средна температура за София 15*C :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А тя колко беше? В Пловдив към 21.00 беше 18 града.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко по късно ще пусна и новата версия с превод и с бг.звуци за радар и превишена скорост.

Само доизпипвам малко превода и я качвам.

Ето малко шот-ове:

47843380.jpg35014791.jpg37539440.jpg49038156.jpg73404481.jpg62497335.jpg43532171.jpg19078415.jpg84532462.jpg

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да я ползвам, че е за 4.х, но ако имаш нужда от помощ за превода ще ударя едно рамо. Свиркай, не е проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sisqo, мисля че се води специално за 4.х.х САМО и единствено заради мултитаскинга. Фейкни си SystemVersion.plist на 4.х.х и мисля че ще тръгне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го метна на 4.1, само да остане момент да не ми трябва телефонът, че нямам оборотен апарат в момента. :wacko:

Да я пробвам и тази, че досега не намерих навигация, дето да не ме издразни с бавно предупреждение (като съм в завоя вече няма смисъл да ми казва Данйел "завий наляво").

Редактирано от Sisq0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи я тествах и за разлика от предната версия 1.16 се представя доста по добре.

Сменено е тъпото човече дето крачеше със стрелка.

До вкъщи този път ме закара по правилният път, а не по някакви дето тя си сметне за по правилни пресечки.

А и на "Наоколо" на много блокове, къщи, магазини, забележителности излизат снимките даже. :rolleyes:

С две думи : Допада ми много.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да се окълца за България, само от Payload\Sygic Aura.app\map ли се трият ненужните карти или и папките от Payload\Sygic Aura.app\rewritable\map (нямам представа файловете там какво съдържат точно)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди около седмица си взех 4ка и преди да накача каквото и да е друго, си сложих 6 навигации за да ги пробвам. Сега мога да кажа със сиурност, че Аура е моята навигация. Чакам 3д за София, за да се изкефя максимално

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2.0 работи една минута и крашва?! Някой с подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо в аурите слагат карти от 2009.09 като вече даже има излязла 2010.10.

Това е цяла една година назад информация. Вече колко неща има добавени в новите не е истина а те още с тези от миналата година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...