Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Очакваните 10 неща от Apple WWDC 10


alessandros

Recommended Posts

Физика да си учил случайно? Къде са тези 6 оси? Някой все пак говори в момента за четвърта "времева ос", но чак пък 6 не стават.

Май ти си попропуснал физиката!? Не става въпрос за пространствени оси, а за оси на ротация - може и десет+ да бъдат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новият Айфон е страшно красив ! Каквото и да казват противниците Ейпъл отново събориха конкуренцията много надълбоко в земята.

Между другото от Щатите, ако се закупи iPhone от AT&T, колко е наказателната такса за прекратяване на договор ? Защото братовчед ми е там в момента и мисля да го накарам да ми го донесе насам :) Пък ще чакаме софт ънлок

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обаче е разочароващо, че нямат 64GB-ова версия. :)

Така се бях навил на повече, че тъкмо ми се напълваше моя.

Но и така е добре.

Не ми хареса тоя път Стив ми излгежда все едно е някой могъщ владетел, който току-що е завладял някоя силна държава и е станал по-силен(с тези iPad - 2 Mil. Sold)

Някак Apple взеха да стават много зависими от пазара и много навлизат в ежедневието, преди сякаш не беше така.

Все повече и повече започнаха да се ровят насам-натам, да се бъркат на хората и на компаниите и започнаха да не ми харесват напоследък, но все пак ще им ползвам продуктите, какво да правя като знаят как да си вършат работата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Друго нещо интересно, е че вече Apple предлагат кейсове за новия модел. Някой ако намери снимка да пусне, че пиша от телефона. :)

bumper-hero-20100607.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех си, че Apple никога няма да изневерят на досегашния дизайн, но това ми харесва много много повече!

Ето повече картинки на новия дизайн на iPhone http://www.apple.com/iphone/features/ много ми допада.

Както и всички нововъведения. Супер е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да даде директен линк за сваляне на цялото представяне? Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

WTF новия iPhone е ужасен отпред - прилича на някой китайски тухляк с малък екран. Сравнете разтоянията под и нат екрана...

campfire-iphone.jpgiphone4-black-001.jpg

Иначе дизайна е красив но отпред поне за мен е някакво изчадие, а пък и е логично да е доста по голям.

Редактирано от gogosim
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 4

Height:

4.5 inches (115.2 mm)

Width:

2.31 inches (58.6 mm)

Depth:

0.37 inch (9.3 mm)

Weight:

4.8 ounces (137 grams)

iPhone 3GS

Height:

4.5 inches (115.5 mm)

Width:

2.4 inches (62.1 mm)

Depth:

0.48 inch (12.3 mm)

Weight:

4.8 ounces (135 grams)

Според Apple нещата са по-различни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си - явно ще разберем всичко при излизането на iPhone 4 на пазара :)

---------- Поста е добавен в 13:15 ---------- Предишният пост е бил в 12:56 ----------

Проблемът е решен :) сега се усетих че разликата идва от това че ъглите не са скосени. Смисъл тази металната рамка я няма и стъклото стига до самия край на телефона. Все пак аз пак смятам че отпред е грозен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах цялата презентация за новия телефон, но не разбрах дали България ще е от страните, сдобиващи се с iPhone 4 през август или през септември. Някой по-запознат ако може да сподели?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, не каза по именно кои ще са тези месеци и аз го гледах цялото. Да се надяваме, че в сайта си ще напишат възможно най-скоро. Който има инфо - да споделя. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато не излезе официално на пазара няма да стане ясно какво има в А4 и с колко РАМ е.. А за държавите август и септември никой не знае още :)

Steve каза "You won't be disappointed" - ми да, аз лично не съм разочарован, ама не съм и кой знае колко очарован. Имаше доста дребни неща, които хората очакваха да получат, но уви - пълно щастие няма. Again.

А междувременно един от страничните слухове се сбъдна - излезе Safari 5. Аз лично най-много се надявах на безплатно MobileMe, ама както казах вече пълно щастие няма :)

EDIT: Сега се сетих, че той каза, че е същия като на iPad, значи А8..

Редактирано от chris4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Safari-то.. Ами сафари като сафари - доволно.. Няма кой знае колко промени, но тук-таме се забелязва по нещо ново, например докато зарежда страница, бар-а се пълни както на iPhone Safari, което е хубаво.

И двете ми любими екстри засега - Smart Address Field и Safari Reader - много полезни!

http://www.apple.com/safari/whats-new.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз само не разбрах едно, с тази мини сим карта, като си го купим отвън или от сащ, как ще го използваме в България.Ще се реже ли сим картата?

Защо Епъл сменят и сим стандарта и там ли искат да се наложат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва им място :)

А че ще се реже, то е ясно, поне докато някой се сети да започне да предлага микро СИМ-а

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...